Penny Dreadful: City of Angels (Penny Dreadful: Město andělů) Epizody - Sezóna 1

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: Santa Muerte

  S01E01: Santa Muerte

  Los Angeles, 1938. Detektiv Tiago Vega a jeho parťák Lewis Michener vyšetřují vraždu. Mezitím na radnici bojuje Tiagův aktivistický bratr Raul se vznětlivým radním Charltonem Townsendem kvůli stavbě první kalifornské dálnice. Peter Craft, vůdce Německo-amerického spolku, se seznamuje s Elsou, tajemnou matkou jednoho z jeho pacientů. Tiagova matka Maria pociťuje nebezpečí a prosí Santa Muerte, aby ochránila její rodinu, zatímco ve městě vzrůstá napětí a hrozí, že brzy vybuchne.

  26.4.2020
  1 hodina 5 minut
 • S01E02: Dead People Lie Down

  S01E02: Dead People Lie Down

  Raul Vega je na prahu smrti a jeho bratr Mateo potkává charismatického Pachuku jménem Fly Rico. Vyšetřování zavede Tiaga a Lewise do chrámu rádiové evangeličky, sestry Molly Finnisterové, a její obávané matky Adelaide. Radní Townsend a jeho mazaná asistentka Alex zúročují sváry ve městě, aby pokročili ve svých politických cílech. Peter Craft se čirou náhodou setkává na pláži s Elsou a jeho synové poznávají jejího sklíčeného chlapce Franka. Lewis a jeho staří známí vyšetřují utajené aktivity Třetí říše.

  3.5.2020
  56 minut
 • S01E03: Wicked Old World

  S01E03: Wicked Old World

  Tiago a Molly jedou na molo v Santa Monice, aby unikli svým komplikovaným životům. Rozzuřený nad smrtí svých přátel, Lewis vyslýchá Briana Koeniga, mladého studenta z Kalifornského technologického institutu. Politická agenda Townsenda a Alex je ohrožena, když jim radní Beverly Becková vyhlásí válku. Když Peter Craft navštíví Elsu u ní doma, zjišťuje temnou pravdu. Mateo zamíří do tančírny Crimson Cat a je pozván do svůdného a nebezpečného nového světa.

  10.5.2020
  56 minut
 • S01E04: Josefina and the Holy Spirit

  S01E04: Josefina and the Holy Spirit

  Tiago pročesává Mollyin dům na pláži kvůli stopám, což vede ke znepokojivým odhalením. Radní Becková předkládá alternativní trasu pro dálnici, čímž rozlítí Townsenda. Peter Craft zve Elsu k sobě domů na oslavu a tím vyvolává podezření u své ženy Lindy. Lewis žádá gangstera Bennyho Bermana o pomoc v boji s narůstající nacistickou hrozbou v L.A. Poté, co Josefina zažije trýznivou zkušenost s policií, Mateo se svými novými přáteli Pachuky vyhledává odplatu a Josefina se s pomocí sestry Molly snaží dosáhnout duchovního osvícení.

  17.5.2020
  56 minut
 • S01E05: Children of the Royal Sun

  S01E05: Children of the Royal Sun

  Mateo se potýká s následky svých činů. Josefina vkládá důvěru do sestry Molly, která je šokována zjištěním, že jde o Tiagovu sestru. Vyšetřování zavede Tiaga a Lewise ze slumů v Sonoratown do domu Vegových. Dottie se spřátelí s Brianem a Alex napomíná Townsenda ohledně jeho osobního života. Peter obdrží znepokojivý telefonát od Elsy a Tiago konfrontuje Matea.

  24.5.2020
  51 minut
 • S01E06: How It Is with Brothers

  S01E06: How It Is with Brothers

  Tiago a Lewis vyslýchají Diega a domáhají se přiznání, ale Lewis cítí, že Tiago před ním něco skrývá. Adelaide varuje Molly před jejími osobními tužbami, které ohrožují budoucnost chrámu. Townsend se dozvídá o Kurtově překvapivé minulosti. Peter Craft učiní rozhodnutí ohledně jeho manželství s Lindou. Maria vypátrá Matea a naléhá na něj, aby se vrátil domů.

  31.5.2020
  54 minut
 • S01E07: Maria and the Beast
 • S01E08: Hide and Seek
 • S01E09: Sing, Sing, Sing
 • S01E10: Day of the Dead

Stav titulků

Epizoda S01E06: How It Is with Brothers

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Co je zač Santa Muerte?

Co je zač Santa Muerte?

Nové Penny Dreadful nám tentokrát nepředstavuje klasické hororové postavy jako Drákulu či Frankensteinovo monstrum, nýbrž nadpřirozené postavy náležící do mexické mytologie. A právě takovou je Santa Muerte. Co je tato osoba vůbec zač?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás