Penny Dreadful: City of Angels (Penny Dreadful: Město andělů)
63/100 - 31×

Penny Dreadful: City of Angels(Penny Dreadful: Město andělů)

Volné pokračování seriálu Penny Dreadful z roku 2014 od stejných tvůrců nás zavede do Los Angeles, konkrétně do roku 1938. Zde nám budou představeny silné mexicko-americké vlivy, tradice a pověsti spolu s nepokoji mezi jednotlivými sociálními třídami a rasami. Hlavní pozornost je upřena boji mezi božstvem Santa Muerte a Ďáblem.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Showtime | 55 minut
žánr
Drama, Hororový, Mysteriózní
hrají
Natalie Dormer (Magda), Daniel Zovatto (Tiago Vega), Nathan Lane (Lewis Michener), Kerry Bishé (Molly Finnister), Rory Kinnear (Peter Craft), Michael Gladis (Charlton Townsend), Adriana Barraza (Maria Vega), Johnathan Nieves (Mateo Vega), Jessica Garza (Josefina Vega), Adam Rodriguez (Raul Vega), Lorenza Izzo (Santa Muerte)

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: Santa Muerte

  S01E01: Santa Muerte

  Los Angeles, 1938. Detektiv Tiago Vega a jeho parťák Lewis Michener vyšetřují vraždu. Mezitím na radnici bojuje Tiagův aktivistický bratr Raul se vznětlivým radním Charltonem Townsendem kvůli stavbě první kalifornské dálnice. Peter Craft, vůdce Německo-amerického spolku, se seznamuje s Elsou, tajemnou matkou jednoho z jeho pacientů. Tiagova matka Maria pociťuje nebezpečí a prosí Santa Muerte, aby ochránila její rodinu, zatímco ve městě vzrůstá napětí a hrozí, že brzy vybuchne.

  26.4.2020
  448 000
  1 hodina 5 minut
 • S01E02: Dead People Lie Down

  S01E02: Dead People Lie Down

  Raul Vega je na prahu smrti a jeho bratr Mateo potkává charismatického Pachuku jménem Fly Rico. Vyšetřování zavede Tiaga a Lewise do chrámu rádiové evangeličky, sestry Molly Finnisterové, a její obávané matky Adelaide. Radní Townsend a jeho mazaná asistentka Alex zúročují sváry ve městě, aby pokročili ve svých politických cílech. Peter Craft se čirou náhodou setkává na pláži s Elsou a jeho synové poznávají jejího sklíčeného chlapce Franka. Lewis a jeho staří známí vyšetřují utajené aktivity Třetí říše.

  3.5.2020
  318 000
  56 minut
 • S01E03: Wicked Old World

  S01E03: Wicked Old World

  Tiago a Molly jedou na molo v Santa Monice, aby unikli svým komplikovaným životům. Rozzuřený nad smrtí svých přátel, Lewis vyslýchá Briana Koeniga, mladého studenta z Kalifornského technologického institutu. Politická agenda Townsenda a Alex je ohrožena, když jim radní Beverly Becková vyhlásí válku. Když Peter Craft navštíví Elsu u ní doma, zjišťuje temnou pravdu. Mateo zamíří do tančírny Crimson Cat a je pozván do svůdného a nebezpečného nového světa.

  10.5.2020
  352 000
  56 minut
 • S01E04: Josefina and the Holy Spirit

  S01E04: Josefina and the Holy Spirit

  Tiago pročesává Mollyin dům na pláži kvůli stopám, což vede ke znepokojivým odhalením. Radní Becková předkládá alternativní trasu pro dálnici, čímž rozlítí Townsenda. Peter Craft zve Elsu k sobě domů na oslavu a tím vyvolává podezření u své ženy Lindy. Lewis žádá gangstera Bennyho Bermana o pomoc v boji s narůstající nacistickou hrozbou v L.A. Poté, co Josefina zažije trýznivou zkušenost s policií, Mateo se svými novými přáteli Pachuky vyhledává odplatu a Josefina se s pomocí sestry Molly snaží dosáhnout duchovního osvícení.

  17.5.2020
  308 000
  56 minut
 • S01E05: Children of the Royal Sun

  S01E05: Children of the Royal Sun

  Mateo se potýká s následky svých činů. Josefina vkládá důvěru do sestry Molly, která je šokována zjištěním, že jde o Tiagovu sestru. Vyšetřování zavede Tiaga a Lewise ze slumů v Sonoratown do domu Vegových. Dottie se spřátelí s Brianem a Alex napomíná Townsenda ohledně jeho osobního života. Peter obdrží znepokojivý telefonát od Elsy a Tiago konfrontuje Matea.

  24.5.2020
  369 000
  51 minut
 • S01E06: How It Is with Brothers

  S01E06: How It Is with Brothers

  Tiago a Lewis vyslýchají Diega a domáhají se přiznání, ale Lewis cítí, že Tiago před ním něco skrývá. Adelaide varuje Molly před jejími osobními tužbami, které ohrožují budoucnost chrámu. Townsend se dozvídá o Kurtově překvapivé minulosti. Peter Craft učiní rozhodnutí ohledně jeho manželství s Lindou. Maria vypátrá Matea a naléhá na něj, aby se vrátil domů.

  31.5.2020
  348 000
  54 minut
 • S01E07: Maria and the Beast

  S01E07: Maria and the Beast

  Molly navštěvuje Tiaga v jeho bytu, který zápolí se svou vinou na Diegově přiznání. Dottie a Lewis konfrontují Briana, jelikož jim lže o své loajalitě. Elsa a Frank se stěhují ke Craftovým, čímž vyvolávají strach u Toma a Marie. Alex a Townsend zvažují, jak porazit radní Beckovou. Josefinina nově objevená víra ji staví proti rodině. Lewis přizve zdráhavého Tiaga, aby se připojil k jeho tajné operaci a Maria přivolává Santa Muerte, ale společně s ní se objeví i nezvaný host.

  7.6.2020
  360 000
  53 minut
 • S01E08: Hide and Seek

  S01E08: Hide and Seek

  Lewis konfrontuje Townsenda v jeho kanceláři a Tiago vyslýchá Adelaide, přičemž se dozví, že je Josefina nyní členkou kongregace sestry Molly. Rio žádá Matea, aby se vzdal své staré rodiny a přijal ji a Pachucy. Peter jde navštívit Lindu do ústavu, avšak zjišťuje, že ona je připravena na boj. Townsend a Kurt jdou na nebezpečnou vycházku, zatímco Peter Craft se dohaduje s ostatními členy Německo-amerického spolku. V domě Craftových mezitím Frank terorizuje Toma a Trevora a Maria se je před tímto démonickým dítětem snaží ochránit.

  14.6.2020
  289 000
  55 minut
 • S01E09: Sing, Sing, Sing

  S01E09: Sing, Sing, Sing

  Tiago a Lewis musí i přes nebezpečí učinit odvážné rozhodnutí. Townsend je v koncích, což ho přiměje uchýlit se k poslední možnosti. Z podnětu Elsy se Peter rozhodne vzít Toma, Trevora a Franka do kina. Lewis dohlíží na vězeňský převoz Diega Lopeze, zatímco Tiago a Molly si jdou zatančit do Crimson Cat, kde konfrontují zbytek Vegovy rodiny.

  21.6.2020
  380 000
  55 minut
 • S01E10: Day of the Dead

  S01E10: Day of the Dead

  Když se po Crimson Cat rozšíří smutné zprávy, snaží se Fly Rico uklidnit rozhořčený dav lidí, kdežto Rio vyzývá k pomstě. Peter Craft, Elsa a chlapci jsou během nepokojů lapeni ve svém autě, zatímco Tiago se snaží pomoct Mateovi. Townsend slaví náhlý vzestup svých politických úspěchů. Tiago a Molly čelí realitě svého vztahu a Molly konfrontuje svou matku. Lewis a Tiago spěchají, aby ochránili Briana před nacisty. Rodina Vegova se shromažďuje kvůli dojemné slavnosti Dne mrtvých.

  28.6.2020
  307 000
  1 hodina 3 minuty

Stav titulků

Epizoda S01E10: Day of the Dead

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Co je zač Santa Muerte?

Co je zač Santa Muerte?

Nové Penny Dreadful nám tentokrát nepředstavuje klasické hororové postavy jako Drákulu či Frankensteinovo monstrum, nýbrž nadpřirozené postavy náležící do mexické mytologie. A právě takovou je Santa Muerte. Co je tato osoba vůbec zač?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama