Prison Break (Útěk z vězení)
90/100 - 192×

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alexander Mahone), Peter Stormare (John Abruzzi), Chris Vance (James Whistler), Cress Williams (Wyatt Mathewson), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)

Fotky

 • Nové promo fotky hlavních postav páté řady

  Stará parta se dala opět dohromady a vy se o tom můžete přesvědčit na nových promo fotkách. Na fotografiích najdete Michaela, Lincolna, Sucreho, Saru, T-Baga a C-Notea. Tedy všechny postavy, které se objevily už v první řadě. Jak jim to podle vás po letech sluší?

  9 0
  21.2.2017 | 14:00tom99Diskuze (3)
 • První fotky z epizody Ogygia odhalují, jak dlouhý bude Michealův útěk z vězení

  Seriál se sice jmenuje Útěk z vězení, ale název někdy bývá závádějící. Už ve čtvrté řadě se de facto z žádného vězení neutíkalo. V páté sezóně sice navštívíme novou věznici, ale dle fotek k první epizodě Ogygia se v ní moc dlouho neohřejeme. Je to podle vás škoda?

  8 0
  20.1.2017 | 13:48tom99Diskuze (6)
 • První tři obrázky z nové série

  Nová řada Prison Breaku nás sice čeká až v lednu 2017, ale po nabytém traileru tu máme i první sadu fotek. Na nich můžeme vidět Michaela ve vězení či Lincolna, jak Sáře oznamuje, že její muž je stále naživu.

  14 0
  24.7.2016 | 14:16tom99Diskuze (5)
2

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama