Prison Break (Útěk z vězení)
91/100 - 196×

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alexander Mahone), Peter Stormare (John Abruzzi), Chris Vance (James Whistler), Cress Williams (Wyatt Mathewson), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)

John Abruzzi

John Abruzzi

Mafiánský boss, který nepřímo vede celou věznici Fox River.

Sezóny 2
2005 - 2006

1. řada

Abruzzi je bývalý šéf Chicagské mafie. Jeho konec bude znamenat, když Fibonacci za měsíc bude svědčit u soudu proti Abruzzimu. Ten se ho snaží odstranit, ale nikdo neví, kde Fibonacci je. Pomocnou ruku Johnovi podá Michael, který ví, kde se ukrývá. Michael dává Abruzzimu nabídku – dostane ho ven z vězení a řekne mu, kde se Fibonacci nachází, výmněnou za to chce letadlo, které by dopravilo Michaela, Abruzziho a Lincolna do bezpečí. Abruzzi souhlasí, ale jeho vyjednávání mu překazí T-Bag, který Abruzziho podřeže. Všichni vězni si myslí, že je John mrtvý, ten se ale vrátí s novým účesem za pár dní a je připraven utéct. Letadlo sice připraví, to ale všichni vězni zmeškají. Nezbývá jim, než utíkat dál…

2. řada

Abruzzi se v klidu dostane zpět ke svým lidem a ke své rodině. Má dost peněz, aby zmizel nadobro. Chce ale udělat jednu věc – najít a zabít Fibonacciho. Scofield mu neřekl, kde se ukrývá a Abruzzi ho vystopuje sám. Zjišťuje ale, že vše byla past na něj. Je chycen policií a Mohnem. Abruzzi se nevzdává a je zastřelen…

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hyena

ako decko som ho zboznoval :D vlastne stale ho zboznujem

10.6.2017 | 16:31:28
j@son

Hodně dobrá postava :)

2.4.2017 | 22:38:56

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama