Prison Break (Útěk z vězení) John Abruzzi

John Abruzzi

John Abruzzi

Mafiánský boss, který nepřímo vede celou věznici Fox River.

Sezóny 2
2005 - 2006


1. řada

Abruzzi je bývalý šéf Chicagské mafie. Jeho konec bude znamenat, když Fibonacci za měsíc bude svědčit u soudu proti Abruzzimu. Ten se ho snaží odstranit, ale nikdo neví, kde Fibonacci je. Pomocnou ruku Johnovi podá Michael, který ví, kde se ukrývá. Michael dává Abruzzimu nabídku – dostane ho ven z vězení a řekne mu, kde se Fibonacci nachází, výmněnou za to chce letadlo, které by dopravilo Michaela, Abruzziho a Lincolna do bezpečí. Abruzzi souhlasí, ale jeho vyjednávání mu překazí T-Bag, který Abruzziho podřeže. Všichni vězni si myslí, že je John mrtvý, ten se ale vrátí s novým účesem za pár dní a je připraven utéct. Letadlo sice připraví, to ale všichni vězni zmeškají. Nezbývá jim, než utíkat dál…

2. řada

Abruzzi se v klidu dostane zpět ke svým lidem a ke své rodině. Má dost peněz, aby zmizel nadobro. Chce ale udělat jednu věc – najít a zabít Fibonacciho. Scofield mu neřekl, kde se ukrývá a Abruzzi ho vystopuje sám. Zjišťuje ale, že vše byla past na něj. Je chycen policií a Mohnem. Abruzzi se nevzdává a je zastřelen…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hyena

ako decko som ho zboznoval :D vlastne stale ho zboznujem

10.6.2017 | 16:31:28
j@son

Hodně dobrá postava :)

2.4.2017 | 22:38:56

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Pátá řada je za námi a nad budoucností Prison Breaku visí jeden velký otazník. Stanice Fox sice seriál nezrušila, ale zároveň ani neobnovila. I když se chtějí herci vrátit, tvůrci aktuálně nemají vymyšlený žádný příběh pro šestou řadu. Co na vše říká výkonný producent Paul Scheuring?

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie