Prison Break (Útěk z vězení) John Abruzzi

John Abruzzi

John Abruzzi

Mafiánský boss, který nepřímo vede celou věznici Fox River.

Sezóny 2
2005 - 2006

1. řada

Abruzzi je bývalý šéf Chicagské mafie. Jeho konec bude znamenat, když Fibonacci za měsíc bude svědčit u soudu proti Abruzzimu. Ten se ho snaží odstranit, ale nikdo neví, kde Fibonacci je. Pomocnou ruku Johnovi podá Michael, který ví, kde se ukrývá. Michael dává Abruzzimu nabídku – dostane ho ven z vězení a řekne mu, kde se Fibonacci nachází, výmněnou za to chce letadlo, které by dopravilo Michaela, Abruzziho a Lincolna do bezpečí. Abruzzi souhlasí, ale jeho vyjednávání mu překazí T-Bag, který Abruzziho podřeže. Všichni vězni si myslí, že je John mrtvý, ten se ale vrátí s novým účesem za pár dní a je připraven utéct. Letadlo sice připraví, to ale všichni vězni zmeškají. Nezbývá jim, než utíkat dál…

2. řada

Abruzzi se v klidu dostane zpět ke svým lidem a ke své rodině. Má dost peněz, aby zmizel nadobro. Chce ale udělat jednu věc – najít a zabít Fibonacciho. Scofield mu neřekl, kde se ukrývá a Abruzzi ho vystopuje sám. Zjišťuje ale, že vše byla past na něj. Je chycen policií a Mohnem. Abruzzi se nevzdává a je zastřelen…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hyena

ako decko som ho zboznoval :D vlastne stale ho zboznujem

10.6.2017 | 16:31:28
j@son

Hodně dobrá postava :)

2.4.2017 | 22:38:56

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Reklama

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie