Prison Break (Útěk z vězení)
91/100 - 196×

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alexander Mahone), Peter Stormare (John Abruzzi), Chris Vance (James Whistler), Cress Williams (Wyatt Mathewson), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)

Paul Kellerman

Paul Kellerman

Tajný agent, který pracuje pro viceprezidentku Reynoldsovou.

Sezóny 4
2005 - 2017

1. řada

Tajný agent, který na rozkazy viceprezidentky Reynoldsové naplánuje „vraždu“ Terence Steadmana. Společně se svým parťákem Dannym Halem se postarají o svědky a o případné potíže, které by mohly nastat. Pokusí se také zlikvidovat Veroniku Donovan, Nicka Sevrinna a LJ Burrowse. Tady si Kellermanovo parťák uvědomí, do čeho se namočal a začne pomáhat Veronice, Paul ho ale bez slitování zabíjí. Kellerman také pomůže Reynoldsové stát se prezidentkou, ta se s ním ale už nechce dál scházet, protože může být pro ní nebezpečný…

2. řada

Paul se přihlásí do protidrogové kliniky, aby se tu setkal se Sárou Tancredi a vytáhl z ní informace, kde se ukrývá Scofield a Burrows. Ta ale nic neřekne, dokonce ani po Paulovo mučení. Navíc Kellermanovi uteče a Společnost a Bill Kim, nový šéf Kellermana, usoudí, že Paul by měl být už mrtvý. Kellerman si vše uvědomuje a přidává se na stranu Scofielda a Burrowse. Pomůže jim sestřást agenta Mahonea a ukradnout pásku, která dokazuje, že je Lincoln nevinný. Později, když je Sára zavřena, jde svědčit na její soud, kde řekne pravdu o „vraždě“ a o Společnosti. Kellerman ihned zatýkají a při převozu ho Společnost zabije…

4. řada

Až za pěkně dlouho se dozvídáme, že Paul nebyl zabit, ale byl osvobozen skupinou, kterou založil Aldo Burrows a která pracuje proti Společnosti. Kellerman se poté spojuje s OSN a pomáhá ji zničit Společnost. Ví, že jediná cesta, jak toho dosáhnout, je získat Scyllu. Poté, co mu ji Michael předá, se Michael a spol. konečná stávají volnými stejně jako Kellerman. Paul je poté zaměstnán jako kongresman…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hyena

nenavidel som ho a potom som si ho zamiloval :) skvely uzasny herec

7.5.2017 | 21:12:57
tunky

Skvělá postava i přes nepříliš dobrý začátek, druhá série je skvělá.

1.5.2017 | 23:46:43
j@son

Jo Kellermana jsem si oblíbil. Ve druhé řadě je super.

2.4.2017 | 22:43:24

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama