Prison Break (Útěk z vězení) Šíba

Šíba

Šíba

C-Noteův kontakt, který pomáhá Lincolnovi v orientaci v Jemenu.

Sezóny 1
2017 - 2017


5. řada

Když Lincoln Burrows a Benjamin Miles Franklin dorazí do Jemenu, potřebují kontakt, na který se budou moci stoprocentně spolehnout. A to je právě Šíba. Ta se má celou dobu o Lincolna a C-Notea starat a dostat je do vězení Ogygia. Lincoln vymění u kontatku Šíby svůj pas za vstupenku do vězení, kde se dozví, že Michael Scofield je skutečně stále naživu.

Později je ovšem odhaleno, že Michael je známý terorista Kaniel Outis. To vzbudí u Šíby velkou nevoli a už nechce mít nic společného s Lincolnem a C-Notem. Lincoln se jí snaží přesvědčit, že Kaniel Outis je podvrch. Důvod, proč tu Lincoln je, je vysvobození svého bratra, který rozhodně není Kaniel Outisem. Šíba následně změní názor a rozhodně se Burrowsi pomoci v dalších pár věcech.


Problém je především s IS, který obsadil všechny stanoviště a nyní je prakticky nemožné dostat se bezpečně z Jemenu. Lincoln se vydá s Šíbou k padělátorovi, který jim připraví pasy. Tam ovšem Šíba narazí na svého bývalého přítele, který se přidal k IS. Lincoln ovšem Šíbu zachrání a vznikne mezi nimi zajímavé pouto. Od nenávisti se oba posunou k vzájemnému obdivu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SerialGirl

Jaká Šíba? :D Snad Sheba :D

3.5.2017 | 19:00:45
Kothy

kocka ;)

29.4.2017 | 14:39:28
Ostberg

Miluju ten její přízvuk :) zatím dobrá postava ;)

28.4.2017 | 21:57:10

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Pátá řada je za námi a nad budoucností Prison Breaku visí jeden velký otazník. Stanice Fox sice seriál nezrušila, ale zároveň ani neobnovila. I když se chtějí herci vrátit, tvůrci aktuálně nemají vymyšlený žádný příběh pro šestou řadu. Co na vše říká výkonný producent Paul Scheuring?

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie