Prison Break (Útěk z vězení)
91/100 - 196×

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alexander Mahone), Peter Stormare (John Abruzzi), Chris Vance (James Whistler), Cress Williams (Wyatt Mathewson), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

25 11
17.2.2018

Když skončila řada pátá, hlavní tvůrce seriálu Prison Break Paul Scheuring se nechal slyšet, že by rád přišel i s další řadou. Je tomu otevřená stanice Fox a stejně tak herci, kteří si práci na páté sezóně velice užívali. Problém byl ovšem někde jinde – zatím poslední sezóna byla psaná jako uzavřený příběh a Sheuring neměl nápad, co by se mohlo dít v šesté řadě.

Od vysílání posledního dílu Behind the Eyes uteklo více než devět měsíců a zdá se, že Paul Scheuring má už konečně vytoužený nápad na další sezónu. Alespoň o tom informoval vedení Foxu. Sám výkonný ředitel stanice Gary Newman potvrdil, že se nová řada chystá, ale zatím je brzy mluvit o jakýchkoliv detailech. Projekt je teprve v rané fázi a vedení stanice nebyla předána ani jedna strana scénáře, aby mohl být oficiálně schválen.

(Vrátil by se do šesté řady i Theodore Bagwell? Foto: Fox)

Zatím se zdá, že nová řada půjde tak trochu svým směrem a Prison Break se dočká částečné reinkarnace. Co si pod tím máme představit? Zřejmě bude potřeba představit nové postavy s novým příběhem, ale Newman potvrdil, že celé původní obsazení by nahrazeno být nemělo. Nová řada je skutečně ještě v plenkách, takže na televizní obrazovky může dorazit nejdříve za rok či dva.

Jste rádi, že když všechno dobře dopadne, tak se dočkáme další řady?

Zdroj: SpoilerTV.com

Diskuze /7

dexberg

pls stop

17.2.2018 | 19:28:59
Ravencreast

Proč to sakra nenechají být. Poslední řada se jim povedla, ani ta Sára nebyla tak moc nesnesitelná…

17.2.2018 | 19:50:37
dfx

Nech sa vrati agent Mahone a bude to super :-)

17.2.2018 | 21:02:21
Cermb0

Herečka Sáry prohlásila, že PB je pro ni uzavřená kapitola, takže s tou určitě počítat nemůžem. Stejně tak T-Bag pravděpodobně zůstane v lochu a C-Note asi taky nebude… Michael a Lincoln je jistota, mohl by se přidat Mahone :)

17.2.2018 | 21:08:37
tromf1

waw, skvelé prekvapko. určite by ma to potešilo :)

18.2.2018 | 0:00:14
suzuki051cj

Akurát včera som konečne dopozeral 5.sériu…Tiež si myslím ,že by to mali nechať uzavreté. Tí arabáci ma tam štvali najviac a kto je Poseidon som vedel už po 3.časti-veď to bolo jasné…Som myslel ,že sa to bude celé odohrávať v base ako prvá séria ale oni s toho urobili politickú sračku…Za mňa by to mali nechať uzavreté-je konečne na slobode s rodinou a má zas svoje pravé meno…

18.2.2018 | 8:15:33
MrCrow

Já myslím, že by to měli už nechat. Trochu jsem se bál s tou poslední řadou, jak to bude vypadat. A ve finále to nebyl takovej průs*r, vlastně jen trochu mi je líto, že tam nebyl víc „cukrouš“ :/ Já myslím, že už není potřeba vymýšlet zase „další konec“, už jich bylo dost :D

20.2.2018 | 19:06:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama