Prison Break (Útěk z vězení) Prison Break se příští rok na televizní obrazovky nevrátí, za pár let možná ano

Prison Break se příští rok na televizní obrazovky nevrátí, za pár let možná ano

Prison Break se příští rok na televizní obrazovky nevrátí, za pár let možná ano

Poněkud neobvyklé prohlášení vydala televizní stanice Fox, která prohlásila, že Prison Break zatím neobnovuje pro šestou řadu, zároveň seriál ale neruší. V budoucnu se tak někdy možná nové sezóny dočkáme, ale rozhodně to nebude v příštím roce. Michael s Lincolnem se tak snad někdy vrátí.


19 6
21.5.2017

Stanice Fox nezruší pátou řadu seriálu Prison Break, ale zároveň ho neobnovuje pro šestou řadu. Co si tedy o tom máme myslet? Vedení Foxu je údajně velice spokojené s novou řadou. Pátá sezóna je podle nich kvalitní, vrátila se ve velkém stylu a představila zajímavou zápletku. Sledovanost a ratingy sice nejsou moc oslnivé, ale Fox nad Prison Breakem úplně neláme hůl.

(Na takovýto podobný plakát s návratem si budeme muset počkat. Foto: Fox)


Celá série je prezentována jako event series, tedy pouze jednorázová událost. Tvůrci a hlavní herci (především Wentworth Miller a Dominic Purcell) mají zájem se podílet na šesté řadě, ale s novou řadou musí příjít i nové nápady. Výkonný producent seriálu Paul Scheuring prohlásil, že vše se musí pečlivě naplánovat. Je třeba, aby se tým sešel, zapracovalo se na námětu. Jelikož všichni počítali pouze s devíti epizodami, dopředu se moc nepřemýšlelo. Nikdo nechce pošpinit značku nějakou slabší řadou jako v případě čtvrté sezóny, která se dle očí diváků příliš nepovedla.

Seriál tedy tak prozatím skončí pátou řadou, která možná bude poslední, ale také jí být nemusí. Stanice Fox má seriál opravdu ráda, a tak show neruší. V budoucnu je klidně možné, že se dočkáme šesté série, s jistotou ale můžeme říci, že to nebude v seriálové sezóně 2017/2018. Pakliže se ale Scheuringovi podaří vymyslet zajímavý námět a dá dohromady znovu starou partu, stanice Fox by měla být otevřená dalšímu pokračování.

Jaké máte pocity z této zprávy? Zasloužil by si seriál šestou řadu, nebo by bylo lepší ukončit příběh v sezóně páté?

Diskuze /17

DominikCzech

určitě ale chtělo by to zvednout rozpočet :)

21.5.2017 | 17:49:20
Trepy

Ať to hlavně neskončí otevřeně, že budou hledat pravýho Poseidona nebo něco takovýho.....

21.5.2017 | 18:59:12
miravlak

mě teda ta 5tá serie už absolutně nebaví :(

21.5.2017 | 19:44:13
Majo23

Dúfam, že tvorcovia niečo vymyslia a dočkáme sa pokračovania.

21.5.2017 | 20:02:35
Barbara94

Skvělá zpráva :) doufám že se další řady dočkáme :) :D

21.5.2017 | 22:11:46
roco888

Čtvrtá řada nic moc, pátá to určitě nevylepšuje, spíše naopak, takže moje odpověď na otázku pod článkem – ukončit touto řadou........

21.5.2017 | 22:52:44
Cihi

Pata serie je dobra nahodou… vylepsuje to mensi pocet epizod

22.5.2017 | 5:09:04
Erwell

Mně se tedy tato série líbí a kdyby byla další, tak by mi to vůbec nevadilo. :)

22.5.2017 | 5:29:20
gabrielaZlbc

Pátá série je fajn. V dnešním seriálovém světě se ale už nikdo nikomu nezavděčí. Jestli to bude mít dobrý smysluplný konec, seriál si další řadu zaslouží, ale nemusí být hned. Téma je poměrně vyzobané, není možné pořád utíkat z nějakého vězení, neb všichni ve vězení už byli a všichni z něj už jednou utekli. Ať si dají na čas a pokud vymyslí něco, co stojí za to, ať to natočí. Sypat další série z rukávu bez rozmyslu nemá smysl.

22.5.2017 | 9:57:06
lukas14

je pravda ze 1 a 2 seria boli top a 3 seria mala caro vdaka strajku scenaristov, samozrejme 4 seria bola biedna ale teraz sa vratili opat k zakladom a 5 seria je skvela. -milujem PB a urcie aspon 6 seriu a vsetko povysvetlovat a uzavriet :)

22.5.2017 | 19:50:44
Ostberg

Pro mě je tahle řada druhá nejlepší, druhou řadu už nic nepřekoná, ale líbí se mi ten spád jakej ted nastolili, netočí se to furt na jednom místě nebo ve stejném okolí, tím jak utíkají, tím to trošku připomíná druhou řadu, každopádně na lišáka Mahoneho co je pronásledoval po státech nikdo nemá :)

#13 Sevin
22.5.2017 | 21:21:17
dfx

Nech sa vrati Mahone a moze byt aj siesta rada :-)

22.5.2017 | 21:50:21
Sevin

#11 Ostberg: Tobě přišla druhá řada lepší než ta první? Druhá řada je rozhodně velice kvalitní a skvělá, ale ta první je asi nepřekonatelná. I když já osobně mám hodně rád i 4. řadu, líbí se mi ta zápletka se Společností a jak se ji snaží zničit.

23.5.2017 | 12:12:52
Baltik

Taky se mi líbila 4. řada, hlavně spolupráce s Mahonem a Bellicem. Pěkně spestření.

23.5.2017 | 19:06:27
24alka

Tak to je dobrá zpráva. I Akta X se znovu vrátí. Já mám nejraději druhou řadu, pak první, potom třetí, Final Break a poslední čtvrtá- taky mě bavila, ale jak byla ta přestávka, tak to šlo z kopce. Pokračování vítám, ale nechci aby to dopadlo jako čtvrtá řada. Lepší by bylo, kdyby se to odehrávalo zase ve vězení.

24.5.2017 | 10:41:29
lilith23

Ja som s piatou sériou nadmieru spokojná. Chlapci hrajú o dušu, scenár je geniálny a celkový dej ma vtiahol od prvého momentu, časti som sledovala so zatajeným dychom. Nápad vložiť do deja problémy s terorizmom považujem za skvelé spestrenie. Ak by však mala šiesta séria dopadnúť ako štvrtá, uspokojím sa radšej s koncom v závere päťky. Nech už to ale bude akokoľvek, seriál budem milovať vždy.

24.5.2017 | 17:40:44
nadya

Mě se líbily všechny řady. Nejvíce druhá. Nebránila bych vzniku další řadě, kdyby to jelo na vlně jako předposlední díl páté řady. Zpátky bych chtěla ovšem Mahoneho a Gretchen.

28.5.2017 | 11:09:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Pátá řada je za námi a nad budoucností Prison Breaku visí jeden velký otazník. Stanice Fox sice seriál nezrušila, ale zároveň ani neobnovila. I když se chtějí herci vrátit, tvůrci aktuálně nemají vymyšlený žádný příběh pro šestou řadu. Co na vše říká výkonný producent Paul Scheuring?

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie