Prison Break (Útěk z vězení) Wyatt Mathewson

Wyatt Mathewson

Wyatt Mathewson

Nájemný zabiják Společnosti, který jde po Scofieldovi a Burrowsovi.

Sezóny 1
2008 - 2008

4. řada

Wyatt je profesionální zabiják, který je najat Společností, aby zabil všechny, kteří se stýkali s Jamesem Whistlerem. V průběhu svého úkolu zabije Whistlera, Rolanda a také syna Alexe. Mahone se tak stává Wyattovo největším rivalem a je otázka času, kdy jeden z nich zemře. Wyatt ale v tomo souboji nevyhrává a je chycen Michaelem, Lincolnem a Alexem. Poté, co Don Self vyslechne Wyatta a vezme si od něj, co potřebuje, je Wyatt předán Alexovi, který ho bez milosti zabije…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Super jeho otázka ( kde je Majkl Skofíld a Linkoln Barous :D ) je legendární

13.4.2017 | 23:23:11

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Reklama

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie