Prison Break (Útěk z vězení) Jacob Ness

Jacob Ness

Jacob Ness

Manžel Sáry, který se o ni stará po smrti Michaela Scofielda.

Sezóny 1
2017 - 2017


5. řada

Celým jménem Jacob Anton Ness je novým manželem Sáry, kterou si vzal poté, co Michael Scofield zemřel. Od té doby se stará o Sáru a malého Mikea. Když vyjdou najevo zprávy, že by Michael mohl být stále naživu, Jacob Sáru podporuje všechny možnými způsoby. Dokonce je i zraněn agenty Poseidona, kteří šli po Sáře.

Když se Sára dozví, že Michael je v jemenském vězení Ogygia a celý svět ho zná pod teroristickým jménem Kaniel Outis, Jacob Sáře vypráví, že Michael může útěky z vězení brát jako hru. Sára následně chce najít svého bývalého přítele a odhalit, kdo po ní jde. Proto poprosí o pomoc Theodora Bagwella, který se vydá za Paulem Kellermanem, který by mohl vědět, kdo je Poseidon.


Paul T-Bagovi sdělí, že Poseidon ovládá vše a nepoužívá standardní komunikační metody. T-Bag následně odhalí identitu Poseidona a zjistí, že jím je právě Jacob Ness. Jacob tahá za nitky v uvěznění Michaela v Ogygii a prakticky ho měl v šachu sedm let, co si Sára a Lincoln mysleli, že je mrtvý. Jacob má tak celý plán pečlivě promyšlený.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ayarei Moon

Nemám ho ráda. Mně nesympatický herec i postava.

24.5.2017 | 18:00:10
LucieNepovim

nemám ho ráda a chci aby Sara a Michael byly spolu jsou nejlepší pár :) <3

23.5.2017 | 18:43:34
natka222

Nelíbí se mi už ať se dají Sara a Michael zase dohromady! <3

8.5.2017 | 11:04:10
tunky

nesympatická postava.

1.5.2017 | 23:43:46
Kothy

smejd…

29.4.2017 | 14:39:36

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Pátá řada je za námi a nad budoucností Prison Breaku visí jeden velký otazník. Stanice Fox sice seriál nezrušila, ale zároveň ani neobnovila. I když se chtějí herci vrátit, tvůrci aktuálně nemají vymyšlený žádný příběh pro šestou řadu. Co na vše říká výkonný producent Paul Scheuring?

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie