Prison Break (Útěk z vězení)
91/100 - 196×

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alexander Mahone), Peter Stormare (John Abruzzi), Chris Vance (James Whistler), Cress Williams (Wyatt Mathewson), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)

James Whistler

James Whistler

Důležitý muž, kterého chce dostat Společnost z panamského vězení.

Sezóny 2
2007 - 2008

3. řada

James je zavřený v SONĚ, kde nemá zrovna nejlepší pozici – každý vězeň, který ho chytí, bude mít šanci dostat se z vězení. Až po příchodu Michaela Scofielda, který pomohl Lecherovi s vodou, je James „sproštěn“ viny. O Whistlera má zájem Společnost a Scofieldovo úkol je dostat Whistlera ven. Ten mu ale nijak nepomáhá. Stále je zahalen tajemstvím a Michael neví, jaká je souvislost mezi Whistlerem a Společností. Po mnoha problémech nakonec utíkají a James je vyměněn za LJe. Zůstává s Gretchen Morgan a také s Alexandrem Mahonem, který se k nim přidal…

4. řada

James se vydává za svým úkolem, kvůli kterému bylo nutné dostat ho z vězení – najít Scyllu, černou knihu Společnosti. Nakonec se dozvídáme, že Whistler pracuje proti Společnosti. Té předal pouze kopii a společně s Mahonem pracuje na zničení Společnosti. Tento cíl mu ale dlouho nevydrží, brzo je zabit Wyattem…

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

prostě parchant od pohledu :D

13.4.2017 | 23:22:30

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama