Prison Break (Útěk z vězení) James Whistler

James Whistler

James Whistler

Důležitý muž, kterého chce dostat Společnost z panamského vězení.

Sezóny 2
2007 - 2008


3. řada

James je zavřený v SONĚ, kde nemá zrovna nejlepší pozici – každý vězeň, který ho chytí, bude mít šanci dostat se z vězení. Až po příchodu Michaela Scofielda, který pomohl Lecherovi s vodou, je James „sproštěn“ viny. O Whistlera má zájem Společnost a Scofieldovo úkol je dostat Whistlera ven. Ten mu ale nijak nepomáhá. Stále je zahalen tajemstvím a Michael neví, jaká je souvislost mezi Whistlerem a Společností. Po mnoha problémech nakonec utíkají a James je vyměněn za LJe. Zůstává s Gretchen Morgan a také s Alexandrem Mahonem, který se k nim přidal…

4. řada

James se vydává za svým úkolem, kvůli kterému bylo nutné dostat ho z vězení – najít Scyllu, černou knihu Společnosti. Nakonec se dozvídáme, že Whistler pracuje proti Společnosti. Té předal pouze kopii a společně s Mahonem pracuje na zničení Společnosti. Tento cíl mu ale dlouho nevydrží, brzo je zabit Wyattem…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

prostě parchant od pohledu :D

13.4.2017 | 23:22:30

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Pátá řada je za námi a nad budoucností Prison Breaku visí jeden velký otazník. Stanice Fox sice seriál nezrušila, ale zároveň ani neobnovila. I když se chtějí herci vrátit, tvůrci aktuálně nemají vymyšlený žádný příběh pro šestou řadu. Co na vše říká výkonný producent Paul Scheuring?

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie