Prison Break (Útěk z vězení)
91/100 - 196×

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alexander Mahone), Peter Stormare (John Abruzzi), Chris Vance (James Whistler), Cress Williams (Wyatt Mathewson), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)

Jacob Ness

Jacob Ness

Manžel Sáry, který se o ni stará po smrti Michaela Scofielda.

Sezóny 1
2017 - 2017

5. řada

Celým jménem Jacob Anton Ness je novým manželem Sáry, kterou si vzal poté, co Michael Scofield zemřel. Od té doby se stará o Sáru a malého Mikea. Když vyjdou najevo zprávy, že by Michael mohl být stále naživu, Jacob Sáru podporuje všechny možnými způsoby. Dokonce je i zraněn agenty Poseidona, kteří šli po Sáře.

Když se Sára dozví, že Michael je v jemenském vězení Ogygia a celý svět ho zná pod teroristickým jménem Kaniel Outis, Jacob Sáře vypráví, že Michael může útěky z vězení brát jako hru. Sára následně chce najít svého bývalého přítele a odhalit, kdo po ní jde. Proto poprosí o pomoc Theodora Bagwella, který se vydá za Paulem Kellermanem, který by mohl vědět, kdo je Poseidon.

Paul T-Bagovi sdělí, že Poseidon ovládá vše a nepoužívá standardní komunikační metody. T-Bag následně odhalí identitu Poseidona a zjistí, že jím je právě Jacob Ness. Jacob tahá za nitky v uvěznění Michaela v Ogygii a prakticky ho měl v šachu sedm let, co si Sára a Lincoln mysleli, že je mrtvý. Jacob má tak celý plán pečlivě promyšlený.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ayarei Moon

Nemám ho ráda. Mně nesympatický herec i postava.

24.5.2017 | 18:00:10
LucieNepovim

nemám ho ráda a chci aby Sara a Michael byly spolu jsou nejlepší pár :) <3

23.5.2017 | 18:43:34
natka222

Nelíbí se mi už ať se dají Sara a Michael zase dohromady! <3

8.5.2017 | 11:04:10
tunky

nesympatická postava.

1.5.2017 | 23:43:46
Kothy

smejd…

29.4.2017 | 14:39:36

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama