Prison Break (Útěk z vězení)
91/100 - 196×

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alexander Mahone), Peter Stormare (John Abruzzi), Chris Vance (James Whistler), Cress Williams (Wyatt Mathewson), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)

Šíba

Šíba

C-Noteův kontakt, který pomáhá Lincolnovi v orientaci v Jemenu.

Sezóny 1
2017 - 2017

5. řada

Když Lincoln Burrows a Benjamin Miles Franklin dorazí do Jemenu, potřebují kontakt, na který se budou moci stoprocentně spolehnout. A to je právě Šíba. Ta se má celou dobu o Lincolna a C-Notea starat a dostat je do vězení Ogygia. Lincoln vymění u kontatku Šíby svůj pas za vstupenku do vězení, kde se dozví, že Michael Scofield je skutečně stále naživu.

Později je ovšem odhaleno, že Michael je známý terorista Kaniel Outis. To vzbudí u Šíby velkou nevoli a už nechce mít nic společného s Lincolnem a C-Notem. Lincoln se jí snaží přesvědčit, že Kaniel Outis je podvrch. Důvod, proč tu Lincoln je, je vysvobození svého bratra, který rozhodně není Kaniel Outisem. Šíba následně změní názor a rozhodně se Burrowsi pomoci v dalších pár věcech.

Problém je především s IS, který obsadil všechny stanoviště a nyní je prakticky nemožné dostat se bezpečně z Jemenu. Lincoln se vydá s Šíbou k padělátorovi, který jim připraví pasy. Tam ovšem Šíba narazí na svého bývalého přítele, který se přidal k IS. Lincoln ovšem Šíbu zachrání a vznikne mezi nimi zajímavé pouto. Od nenávisti se oba posunou k vzájemnému obdivu.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SerialGirl

Jaká Šíba? :D Snad Sheba :D

3.5.2017 | 19:00:45
Kothy

kocka ;)

29.4.2017 | 14:39:28
Ostberg

Miluju ten její přízvuk :) zatím dobrá postava ;)

28.4.2017 | 21:57:10

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama