Prison Break (Útěk z vězení)
91/100 - 196×

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alexander Mahone), Peter Stormare (John Abruzzi), Chris Vance (James Whistler), Cress Williams (Wyatt Mathewson), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)

Videa

 • Nový trailer na pátou řadu nás láká novými záběry a parádní hudbou

  Nového Prison Breaku se nakonec dočkáme až 4. dubna 2017. Stanice Fox mezitím vydala další trailer na pátou řadu. V ukázce je i spousta nových záběrů. Po zhlednutí nám v komentářích dejte vědět, zda dáte seriálu ještě jednu šanci. Povede se hrdinům znovu utéci z vězení?

  22 0
  12.1.2017 | 17:17tom99Diskuze (12)
 • Další video ukazuje nové záběry a herci slibují lepší podívanou než posledně

  V novém videu se můžete podívat na zcela nové záběry ze seriálu. Poprvé máme možnost vidět Sucreho a také vzpouru ve vězení. Dominic Purcell navíc odvážně tvrdí, že tato série bude lepší než všechny ostatní.

  16 0
  26.8.2016 | 15:53tom99Diskuze (5)
 • Co vás dostane z vězení?

  Ve vězení si musíte vystačit s omezeným množstvím prostředků. Pokud jste chytří jako Michael, určitě vás napadne použít třeba žvýkačku. Podívejte se na první ukázku z nové řady Prison Breaku.

  19 1
  31.7.2016 | 11:161Bobesh1Diskuze (2)

  Thumbnail Play icon
 • Útěk z vězení se představuje v nové upoutávce

  Útěk z vězení se vrací a konečně se nám představuje v nové upoutávce. Staří známí, podobný příběh. Dokáže tahle řada něčím zaujmout?

  23 0
  17.5.2016 | 20:121Bobesh1Diskuze (28)
2

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama