Riverdale
86/100 - 144×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
7 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Casey Cott (Kevin Keller), Charles Melton (Reggie Mantle), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews)

S02E03: Chapter Sixteen: The Watcher in the Woods

S02E03: Chapter Sixteen: The Watcher in the Woods

Archie je frustrovaný nezdarem při hledání otcova střelce, proto se mu rozhodne poslat zprávu. Veronica je nadšená, že se její otec snaží být lepší, a představí ho svým přátelům. Jughead se první den na nové škole spřátelí s Toni, členkou Jižních hadů, a Kevinův pokus o zabavení vyvolá u Betty obavy o jeho bezpečí. A nečekaný slet událostí vede obyvatele města k závěru, že jejich nejtemnější období ještě zdaleka neskončilo.

cz sk
25.10.2017
1 620 000
43 minut

Základní info:

Režie: Kevin Sullivan
Scénář: Ross Maxwell
Hrají: K. J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mädchen Amick (Alice Cooper), Luke Perry (Fred Andrews), Casey Cott (Kevin Keller), Lochlyn Munro (Hal Cooper), Tiera Skovbye (Polly Cooper), Martin Cummins (šerif Tom Keller), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Charles Melton (Reggie Mantle), Major Curda (Dilton Doiley), Robin Givens (starostka Sierra McCoy), Peter Bryant (ředitel Waldo Weatherbee), Cody Kearsley (Moose Mason), Emilija Baranac (Midge Klump), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Shannon Purser (Ethel Muggs), Jordan Connor (Kulihrach), Robert Baker (Robert Phillips), …

Trailer ke třetí epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
LuliLuli92

Nu-daaaaaa

3.4.2022 | 22:04:49
Jiri007

Dobry dil, musim řict že ten vzkaz Černe kukly byl fakt dobry a to jak na to Archie zareagoval svou vyzvou tak to bylo fakt dobry, večeře u Lodgeu byla zajimava a musim řict že jsem zvědav na Juga jak to zvladne v te škole.

24.4.2020 | 22:13:01
Golradir

@Malkivian – oni si toho zmetka najdou a pak mu ho tam každej z nich strčí no… :D :D :D

Way Down We Go od Kaleo vždycky potěší :)

9.11.2017 | 19:27:26
Bukyna222

lol dostal jsem na konci vytlem. libilo se mi vsak dejova linka s kevinem. zbytecne vynechavana postava :/

29.10.2017 | 21:19:34
Miss_Electra

Oj, tak ten Red Circle na konci… ._. :D

29.10.2017 | 14:00:13
Malkivian

Konečně díl alespoň s náznakem atmosféry! Zatím největší problém druhé série ale podle mě je, že dějová linka s maskovaným vrahem zdaleka nemá takovej tah na branku. Minimálně ne tolik, jako smrt Jasona v první sérii. Ale to je jen můj názor. Jinak ten konec si autoři mohli opravdu odpustit. Moc se omlouvám, jestli se tím teď někoho dotknu, ale víc teplej Red Circle být asi nemohl :D Nebo to má schávlně působit homoeroticky? :D

28.10.2017 | 18:28:25
Anduin

Skvělé jako vždycky :)

27.10.2017 | 1:06:46

Stav titulků

Epizoda S06E22: Chapter One Hundred and Seventeen: Night of the Comet

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Konec Riverdale se pomalu ale jistě blíží

Konec Riverdale se pomalu ale jistě blíží

Seriál Riverdale měl to štěstí a krvavé řežbě na stanici The CW se vyhnul, jelikož byl zavčasu pro sedmou sérii prodloužen. Stanice má ale o jeho budoucnosti jasno a v příštím roce nás tak čeká poslední řada.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama