Riverdale
86/100 - 144×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
7 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Casey Cott (Kevin Keller), Charles Melton (Reggie Mantle), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews)

S05E09: Chapter Eighty-Five: Destroyer

S05E09: Chapter Eighty-Five: Destroyer

Když Buldoci prohrají několik fotbalových zápasů, přijdou Archie a Veronica s plánem, jak nabudit školního ducha. Jughead obrací svou pozornost ke studentovi, který nejspíš potřebuje jeho pomoc. Když musí Betty učinit obtížné rozhodnutí, vyhledá pomoc u Cheryl. Kevin musí čelit temným chvílím ze své minulosti.

24.3.2021
463 000
42 minut

Základní info:

Režie: Rob Seidenglanz
Scénář: Ace Hasan

Hrají: K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Cole Sprouse (Jughead Jones), Camila Mendes (Veronica Lodge), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Smith), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Erinn Westbrook (Tabitha Tate), Martin Cummins (Tom Keller), Peter Bryant (Waldo Weatherbee), Greyston Holt (Glen Scot), John Prowse (Dreyfus), Kheon Clarke (T Dub), Marion Eisman (Doris Bell), Peter Kelamis (Sam Pansky), Kyra Leroux (Britta Beach), Vince Song (Derek Davis), Jude Wilson (Lerman Logan), Chris Shields (pan Logan), Karen Holness (paní Loganová), Kurt Szarka (Shane), Ashley O'Connell (John), AC Bonifacio (Vixenka),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že zatim nevěřim že Polly je mrtva dokud neobjevi tělo a chapu proč Betty matce lhala ale tak trochu mě zarazilo že Betty o tom lhala všem ale nečekal jsem že Glen se tam objevi a všechno Alici řekne kdo vi jestli on neni seriovy vrah taky, jinak nemělo chybu jak Cheryl pomahala buldokum nebo jak se snažila usmiřit Fangse a Kevina , jinak nemělo chybu jak se Veronica se svym otcewm vsadila a stejně tak jsem nečekal že Reggie bude fandit Buldokum a taky jsem zvědav jak bude pokračovat Jugovo vyšetřovani.

2.4.2021 | 23:46:29
bloody_maniac

lepší díl než minulý, kde jsem se začala bát, že by se to mohlo vracet do zpětných kolejí, možná se to ještě vrátí :D uvidíme :)

29.3.2021 | 15:06:51
Car

hmmmm konecne! nejlepsi dil z cele serie zatim, melo to fakt stavu, peknej zapas, celkem zajimava zapletka, jsem zvedava co z toho bude, tak nejak asi vsichni tusime, ze Polly nebude mrtva, ten Betty ,,pritel" asi bude peknej hajzlik… no a konecne po tolika dilech nejaka spolecna Bughead scena :) tresnicka na dortu v podani Cheryl a jeji verze Stupid Love :)

26.3.2021 | 21:52:29
dannymoro58

zajimavy dil

redaktor
26.3.2021 | 21:49:29
Stardos

A mně se to líbí :) Vrací se to do starých kolejí první série, kdy zápletka nebyla přitažena tolik za vlasy, i ti Mothmen mi přijdou relativně v pořádku.

25.3.2021 | 17:11:26
Fryderyk

totální hovadina, jako na co je ten skok do budoucnosti, když se to vrací všechno kde to začalo?? tak dobře to začalo a ted katastrofa. tam snad jediná tabita to trošku oživila jinak mi je zle

25.3.2021 | 15:56:55
fanta2pomeranc

Není tělo, není mrtvá postava. :D

25.3.2021 | 15:53:24
MarekKovacWhovian

To už bolo lepšie :)

překladatel
25.3.2021 | 9:56:54

Stav titulků

Epizoda S06E13: Chapter One Hundred and Eight: Ex-Libris

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Konec Riverdale se pomalu ale jistě blíží

Konec Riverdale se pomalu ale jistě blíží

Seriál Riverdale měl to štěstí a krvavé řežbě na stanici The CW se vyhnul, jelikož byl zavčasu pro sedmou sérii prodloužen. Stanice má ale o jeho budoucnosti jasno a v příštím roce nás tak čeká poslední řada.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama