Riverdale S05E08: Chapter Eighty-Four: Lock & Key

S05E08: Chapter Eighty-Four: Lock & Key

S05E08: Chapter Eighty-Four: Lock & Key

Velké oznámení přiměje všechny přehodnotit své současné životy. Když se Cheryl dozvídá překvapivé novinky o Toni, uvádí do pohybu riskantní plán. Jughead se snaží dát smysl podivnému setkání, které zažil. Kevin a Fangs učiní veliké rozhodnutí o své společné budoucnosti.

17.3.2021
450 000
42 minut

Základní info:

Režie: Rachel Talalay
Scénář: Arabella Anderson

Hrají: K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Cole Sprouse (Jughead Jones), Camila Mendes (Veronica Lodge), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Smith), Erinn Westbrook (Tabitha Tate), Martin Cummins (Tom Keller), Chris Mason (Chad Gekko), Sommer Carbuccia (Eric Jackson), Adeline Rudolph (Minerva Marble), Tiera Skovbye (Polly Cooper), Ben Sullivan (Rick), Anita Wittenberg (Diana Whitley), Tom McBeath (Smithers), Alix West Lefler (Juniper), Bentley Storteboom (Dagwood), Nikolai Witschl (Dr. Curdle Jr.), Lucy Hale (Katy Keene – hlas),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Cheryl byla perfektni jak pořadala opět velkolepy večirek aby dosahla toho aby se k ni Tony nastěhovala nemělo chybu jak si Veronica vytahla Archieho a Chad tomu branil jako by snad měl žarlit a nečekal jsem že se Veronica bude s Chadem rozvadět a jsem zvědav jestli se k sobě Archie a Veronica vrati ale měl zustat s Betty vic jim to sluši, jinak nemělo chybu jak to nakonec Fangsovi a Kevinovy nevyšlo jsem zvědav jak to ted zvladne Toni a jeji dítě a jinak nemělo chybu jak se dala dohromady CHeryl s Minervou a taky jsem zvědav co se stalo s Polly.

27.3.2021 | 23:46:50
marcoz

Zbytočná, výplňová časť

26.3.2021 | 14:56:47
Andie24

Byl to nudný díl. Nepochopitelný a Archie opět s Veronicou? Hlavně, že posledně, co s ní byl chtěl Betty. Nevím. Fakt se tam mění jako ponožky ty páry. Dneska Betty, zítra Veronica.

24.3.2021 | 12:03:04
Poolverine

To naozaj sa budú takto obmieňať celý seriál ako nové ponožky? Neni im to už trápne? Koľkokrát sa ešte rozídu a pochopia, že to nefunguje? Je to ku*vinec. Mimochodom. Celý diel bol predvídateľný. Nič nové. Celé to je aj tak cringe. Nemá to logiku.

překladatel
23.3.2021 | 10:24:19
bloody_maniac

.

18.3.2021 | 19:52:15
Stardos

Jughead je beztak Trash Bag Killer. Jinak doufám, že se nevrátí k sobě páry Veronica a Archie, a Jug a Betty. Chci ten fresh start, o kterém mluvili celou dobu

18.3.2021 | 14:41:16
fanta2pomeranc

Hm, to byl hodně nezajímavý díl… Archie opět kopnul do ..... Betty kvůli Veronice. Polly je nezvěstná. Jug řekl Betty první slovo (váhavé Ahoj). Takže jsme tak ve druhém či třetím díle první série.

18.3.2021 | 12:54:56
VictoriaF

Past isn't a past. Souhlasím, bohužel se vracíme opět na začátek. Ale teď to netáhne ani kdysi zajímavá postava Jugheada. 30%

18.3.2021 | 12:42:21
Valde

Lol, to nemohl zůstat s Betty? S tím Archiem je to pořád stejné a už me ten seriál přestává bavit…

18.3.2021 | 12:37:08
tynka.jouklova

Už asi nevědí, co by vymysleli. Archie a Veronica? Už zase?

redaktor
18.3.2021 | 11:29:13
1

Riverdale
87/100 - 138×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews), Molly Ringwald (Mary Andrews)

Stav titulků

Epizoda S05E10: Chapter Eighty-Six: The Pincushion Man

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Co jednotlivé postavy čeká po časovém skoku?

Co jednotlivé postavy čeká po časovém skoku?

Místo toho, abychom nyní sledovali naše hlavní hrdiny na vysokých školách, se posuneme v čase o sedm let, kdy už mají všichni školní život a dokonce i jiné milníky za sebou. Co je ale čeká po návratu do Riverdale?

Reklama

Aktualizace postav

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás