Riverdale
85/100 - 148×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Casey Cott (Kevin Keller), Charles Melton (Reggie Mantle), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews)

S07E11: Chapter One Hundred and Twenty-Eight: Halloween II

S07E11: Chapter One Hundred and Twenty-Eight: Halloween II

Veronica se rozhodne uspořádat duchařské vystoupení, když se dozví, že se v Riverdale neslaví Halloween tak, jak byla zvyklá v L. A. Betty se snaží vytěžit maximum z večera s Archiem a Reggiem a Jughead objevuje něco zásadního o záhadě, která v Riverdale vyvolává rozruch.

cz sk
7.6.2023
42 minut

Základní info:

Režie: Ronald Paul Richard
Scénář: Felicia Ho

Hrají: K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Casey Cott (Kevin Keller), Charles Melton (Reggie Mantle), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Drew Ray Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Cooper), Martin Cummins (Tom Keller), Ryan Robbins (Frank Andrews), Karl Walcott (Clay Walker), Nicholas Barasch (Julian Blossom), Barbara Wallace (Rose Blossom), Nathalie Boltt (Penelope Blossom), Lochlyn Munro (Hal Cooper), Shannon Purser (Ethel Muggs), Abby Ross (Midge Klump), Zoé De Grand Maison (Evelyn Evernever), Daniel Yang (Dilton Doiley), Malcolm Stewart (Fredreich Werthers), William MacDonald (Felix Featherhead), Garry Chalk (Al Fieldstone), Matty Finochio (Mlékař), Jesse Goldwater (Bernie Burstein), Eileen Barrett (paní Martinová), Beverley Breuer (Agatha Woodhouse),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Pro mě pruměrny dil, nic zajimaveho se celkem nestalo a Veronice se to promitani povedlo Alice byla fakt vzteky bez sebe a jsem zvědav co ted bude s Cheryl a Toni když je Evelyn viděla a taky jsem zvědav co ted bude s Ethel když zabila mlekaře a jsem zvědav jestli Buldoci přežili ten pad.

redaktor
23.8.2023 | 19:47:48

Stav titulků

Epizoda S07E20: Chapter One Hundred and Thirty-Seven: Goodbye, Riverdale

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak dlouhou ještě zůstaneme v padesátkách?

Jak dlouhou ještě zůstaneme v padesátkách?

Konec Riverdale se pomalu blíží, jelikož do jeho završení zbývá už jen šest epizod. Přesto děj stále zůstává zasazen do padesátých let a nic nenaznačuje návrat do současnosti. Vrátí se vůbec někdy postavy ke svým původním životům?

Nejoblíbenější postavy

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama