Rome (Řím)
95/100 - 97×

Rome(Řím)

Rok 52 před Kristem. Čtyři sta let po založení republiky je Řím nejmocnějším městem světa. Kosmopolitní metropole s miliónem obyvatel tvoří srdce obrovského impéria. Republika založená na principech sdílené moci a nelítostné individuální soutěživosti nikdy nedovolí jedinému muži získat absolutní moc.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Historický, Politický, Válečný
hrají
Kevin McKidd (Lucius Vorenus), Ray Stevenson (Titus Pullo), Polly Walker (Atia), Kerry Condon (Octavia), James Purefoy (Marcus Antonius), Lindsay Duncan (Servilia), Tobias Menzies (Marcus Iunius Brutus), Nicholas Woodeson (Posca), David Bamber (Marcus Tullius Cicero), Indira Varma (Niobe), Max Pirkis (mladší Gaius Octavius), Lee Boardman (Timon), Ciarán Hinds (Gaius Julius Caesar), Kenneth Cranham (Gnaeus Pompeius Magnus), Simon Woods (starší Gaius Octavius)

Zemřel Ray Stevenson, známý herec a velký sympaťák

Zemřel Ray Stevenson, známý herec a velký sympaťák

Ve věku nedožitých 59 let zemřel severoirský rodák Ray Stevenson, který má na svém kontě velké množství známých rolí.

0 12
23.5.2023

Dne 21. května, čtyři dny před 59. narozeninami, zemřel severoirský herec Ray Stevenson, který se v minulosti proslavil díky spoustě rolím. Zemřel v Itálii, kde natáčel film Cassino in Ischia. Důvod jeho smrti nebyl odhalen, nicméně je možné, že nějak souvisí s natáčením. To však prozatím nevíme.

Herec se v minulosti proslavil díky velkému množství rolí. Jednu z nejikoničtějších si zahrál v letech 2005–2007, když vystupoval jako římský voják Titus Pullo v historickém seriálu Rome. Poté na sebe dokázal upozornit například ve filmovém vesmíru MCU, kde ztvárnil Volstagga.

(Na tohoto muže nepůjde jen tak zapomenout. Foto: HBO)

V poslední době se objevil například v seriálech Dexter, Black Sails, The Spanish Princess či Vikings. Posmrtně ho uvidíme ve filmu 1242: Gateway to the West a seriálu Ahsoka. Je možné, že ho uvidíme i ve zmiňovaném filmu Cassino in Ischia, nicméně ten nestihl dotočit, takže je to nejisté.

Která role se vám vybaví, když padne zmínka o tomto herci?

Zdroj článku: Deadline

Diskuze /2

Anikitos

Oh, kurwa. :( Pullo..! :'(

23.5.2023 | 15:42:04
Anikitos

BTW dal jsem dislike, protože je mi blbé dávat u takové zprávy palec nahoru.

23.5.2023 | 15:43:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama