Roswell, New Mexico (Roswell: Nové Mexiko) S01E06: Smells Like Teen Spirit

S01E06: Smells Like Teen Spirit

S01E06: Smells Like Teen Spirit

Flashbacky do roku 2008 odhalují tajemství o posledních dnech Rosina života, Isobeliných záhadných výpadcích a vztahu mezi Alexem a Kylem na střední škole.

cz sk
26.2.2019
890 000
42 minut

Základní info:

Režie: Tim Andrew
Scénář: Eva McKenna, Carina Adly MacKenzie

Hrají: Jeanine Mason (Liz Ortecho), Nathan Parsons (Max Evans), Lily Cowles (Isobel Evans-Bracken), Michael Vlamis (Michael Guerin), Michael Trevino (Kyle Valenti), Tyler Blackburn (Alex Manes), Trevor St. John (Jesse Manes), Amber Midthunder (Rosa Ortecho), Carlos Compean (Arturo Ortecho), Kayleigh Maes (Kate), Olivia Taylor (Jasmine), Zack Michael (mladý Max), Gavin Lewis (mladý Michael), Jessica Treska (mladá Isobel),…

Hudba z epizody:

 –

Kvíz k šesté epizodě

Ve kterém roce zabil Max muže v poušti?

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

i když to nebudu porovnávat s původním seriálem, tak tohle vždy bude podprůměrná slátanina, která jen těží ze slavnějšího jména… Je to o ničem, děj se nijak zvlášť nehýbe, spíš přešlapuje na místě a k tomu všemu Izobel… Nehezká a ještě ke všemu fakt pomatená, ne-li hůř (když stála za Rosou u toho pomalovaného auta to byl psycho výraz)

28.9.2019 | 23:11:50
captain

Pořád slabé až chabý průměr. O tomhle vskutku nebude platit, že je seriál tak špatný, až je vlastně dobrý. Vždyť je to skoro o ničem. To už Discovery, která si hraje na Trek, je lepší, a že to říkám zrovna já… Až série skončí a nedostane druhou, to bude teprv úleva.

28.2.2019 | 13:02:38
piperw

Neporovnávejte pořád, je to ůplně jiný seriál jen se stejnýma jménama a námětem. Příběh je totálně odlišný. Když se od toho oprostíte, zjistíte, že to není tak zlé. A ke dnešnímu dílu WOW, byla to pecka

28.2.2019 | 12:18:18
Raiden123

Ja si nejak nemožem pomocť,starý Roswel nebol úžasný,ale zatial je lepší než ten nový,hmm… Predsalen je to asi o tom,že to nemá byť rovnaké,dokonca to nemá byť rovnaký seriál.

Hmm,asi preto len mená a miesta sú podobné,zvyšok je úplne iný.

27.2.2019 | 17:10:01

Nepřehlédněte

Jason Behr se vrací do Roswellu

Jason Behr se vrací do Roswellu

Máme tady velkou novinku, jelikož do nového Roswellu přijíždí herec z toho starého. Herec Jason Behr, který ztvárňoval Maxe Evanse v původním seriálu, se přidává k obsazení druhé série. Společně s ním nová řada představí i další dvě postavy.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Narozeniny herců