Roswell, New Mexico (Roswell: Nové Mexiko) S01E07: I Saw the Sign

S01E07: I Saw the Sign

S01E07: I Saw the Sign

Po odhalení zničujícího tajemství o Rosině smrti bere Liz záležitosti do svých rukou, aby ochránila sebe a své blízké. Její plány jsou však odloženy, když den strávený s Mimi, Mariou a Alexem přinese nová odhalení o smrti její sestry. Mezitím se Max zaměřuje na Waytta a Cameron se rozhoduje, zda pomůže seržantu Manesovi.

cz sk
5.3.2019
1 018 000
42 minut

Základní info:

Režie: Paul Wesley
Scénář: Miguel Nolla, Christopher Hollier

Hrají: Jeanine Mason (Liz Ortecho), Nathan Parsons (Max Evans), Lily Cowles (Isobel Evans-Bracken), Michael Vlamis (Michael Guerin), Tyler Blackburn (Alex Manes), Heather Hemmens (Maria DeLuca), Karan Oberoi (Noah Bracken), Riley Voelkel (Jenna Cameron), Sherri Saum (Mimi DeLuca), Dylan McTee (Wyatt Long),…

Hudba z epizody:

 –

Kvíz k sedmé epizodě

Kdo byl v roce 1947 výkonným ředitelem projektu Shepherd?

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Takový podivný, pořád dokola se chovají jako dospívající a ne jako dospělí. Isabel po zámkem, Liz dělá na vakcíně proti Mimoňům, no teda… Evans s Michaelem se v tom plácají, mladá zástupkyně něco tuš, ta asi nebude na jejich straně, mamka Marii je slušná troska, ale očividně něco ví. Alex, Kyle a další… Hmm… vede tohle někam?!

20.3.2019 | 14:46:22
piperw

Tento díl se povedl. Začínám mít podezření, že ta Evansova parťačka by mohla být něco jako Vitekrová nebo spíš ta agentka FBI co na ně nasadili v první serii

8.3.2019 | 8:39:44

Nepřehlédněte

Jason Behr se vrací do Roswellu

Jason Behr se vrací do Roswellu

Máme tady velkou novinku, jelikož do nového Roswellu přijíždí herec z toho starého. Herec Jason Behr, který ztvárňoval Maxe Evanse v původním seriálu, se přidává k obsazení druhé série. Společně s ním nová řada představí i další dvě postavy.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Narozeniny herců