Roswell, New Mexico (Roswell: Nové Mexiko) S02E06: Sex and Candy

S02E06: Sex and Candy

S02E06: Sex and Candy

Mariino vyšetřování ohledně zmizení její matky zavede ji a Alexe do domova tajuplného ševce jménem Travis. Isobel je mezitím na své cestě za sebeobjevováním a noc strávená venku jí přivede do náruče někoho nečekaného. Po učinění velkého vědeckého kroku je Liz uštědřena zničující rána.

cz sk
20.4.2020
683 000
42 minut

Základní info:

Režie: Geoff Shotz
Scénář: Rick Montano & Vincent Ingrao

Hrají: Jeanine Mason (Liz Ortecho), Nathan Parsons (Max Evans), Lily Cowles (Isobel Evans-Bracken), Michael Vlamis (Michael Guerin), Michael Trevino (Kyle Valenti), Tyler Blackburn (Alex Manes), Heather Hemmens (Maria DeLuca), Christian Antidormi (Forrest Long), Justina Adorno (Steph), David Anders (Travis / Trevor), Sarah Minnich (Blair), Marcel Nahapetian (maličký Max),…

Název epizody odvozen od: Marcy Playground – Sex And Candy


Hudba z epizody:

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

… a já, že horší už to být nemůže!

26.4.2020 | 15:46:38
RoseBadWolf

Jejda mane proč? To už je opravdu moc! Původní Roswell bylo milé akční vyprávění s pubrťàkama, tahle série je jen prodejná holka co se snaží zavděčit absolutně všem a tohle bylo za mě fakt nechutný. Grrrr.

22.4.2020 | 0:20:48
Raiden123

Podivny diel,vyberova zostava sa dohodla,ze kto bude gay a pridali si k tomu +1,no ja fakt neviem a to vraveli,ze s toho nebudu robit drama/tragikomediu.

Nejaky dvaja podivny typkovia,dvoj­cata,pravdepo­dobne maju nieco s mimozenstanmi,ale ktohovie,len tak s haluze jeden druheho postreli a spolu zmizli.

Maxova zvlastna spomienka na nejake miesto kde bol veznom medzi svojimi pribuznymi,to bolo asi to jedine co by stalo za zmienku ako zaujimave,no zablesk tejto spomienky bol prilis kratky,aby nieco vysvetlil.

21.4.2020 | 13:13:40

Roswell, New Mexico (Roswell: Nové Mexiko)
70/100 - 21×

Roswell, New Mexico(Roswell: Nové Mexiko)

Hlavní hrdinka se vrací do svého rodného města Roswell v Novém Mexiku, kde se dozvídá šokující pravdu o své lásce z dětství – jedná se totiž o mimozemšťana, který se celou dobu ukrýval. Hlavní hrdinové proto začnou pátrat po jeho původu, zatímco dojde k události, která ohrozí jejich existenci.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Mysteriózní, Romantický, Sci-fi
hrají
Jeanine Mason (Liz Ortecho), Nathan Dean Parsons (Max Evans), Lily Cowles (Isobel Evans-Bracken), Michael Vlamis (Michael Guerin), Michael Trevino (Kyle Valenti), Tyler Blackburn (Alex Manes), Heather Hemmens (Maria DeLuca), Amber Midthunder (Rosa Ortecho), Karan Oberoi (Noah Bracken), Trevor St. John (Jesse Manes), Riley Voelkel (Jenna Cameron), Carlos Compean (Arturo Ortecho), Rosa Arredondo (Michelle Valenti), Kayla Ewell (Nora Truman), Dylan McTee (Wyatt Long)

Stav překladu

Epizoda S03E13: Never Let You Go

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO GO.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Domovská planeta Maxe, Isobel a Michaela odhalena

Domovská planeta Maxe, Isobel a Michaela odhalena

Během prvních dvou sérií jsme se toho o planetě, ze které mimozemšťané na Zemi přiletěli, moc nedozvěděli. Jen jsme věděli, že tam probíhala jistá válka a část obyvatel uprchla napříč vesmírem. Začátek třetí řady nám ale přinesl několik nových podrobností.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců