Roswell, New Mexico (Roswell: Nové Mexiko) S02E07: Como La Flor

S02E07: Como La Flor

S02E07: Como La Flor

Liz je nucena znovu prožít bolestivou část své minulosti, když se v restauraci nečekaně objeví její matka Helena. Michael vybízí Mariu, aby vyhledala pomoc, když zažívá podivné vize. Kyle se snaží, aby se mu Steph otevřela, ale nejde to tak, jak plánoval. A Helenin příjezd do Roswellu nakonec rozhodí i Rosu.

cz sk
27.4.2020
764 000
42 minut

Základní info:

Režie: Barbara Brown
Scénář: Danny Tolli & Carolina Rivera

Hrají: Jeanine Mason (Liz Ortecho), Nathan Parsons (Max Evans), Lily Cowles (Isobel Evans-Bracken), Michael Vlamis (Michael Guerin), Michael Trevino (Kyle Valenti), Heather Hemmens (Maria DeLuca), Amber Midthunder (Rosa Ortecho), Carlos Compean (Arturo Ortecho), Rosa Arredondo (Michelle Valenti), Justina Adorno (Steph), Bertila Damas (Helena Ortecho),…

Název epizody odvozen od: Selena – Como La Flor


Hudba z epizody:

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Izabel, nuda, Michael a Mária, docela fajn, Kyl, ale jo, no ale Max, Ortegovic, hlavně Rosa a jejich máma?! Sra*ky jako z nějaké J americké telenovely!

9.5.2020 | 11:29:17

Roswell, New Mexico (Roswell: Nové Mexiko)
70/100 - 21×

Roswell, New Mexico(Roswell: Nové Mexiko)

Hlavní hrdinka se vrací do svého rodného města Roswell v Novém Mexiku, kde se dozvídá šokující pravdu o své lásce z dětství – jedná se totiž o mimozemšťana, který se celou dobu ukrýval. Hlavní hrdinové proto začnou pátrat po jeho původu, zatímco dojde k události, která ohrozí jejich existenci.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Mysteriózní, Romantický, Sci-fi
hrají
Jeanine Mason (Liz Ortecho), Nathan Dean Parsons (Max Evans), Lily Cowles (Isobel Evans-Bracken), Michael Vlamis (Michael Guerin), Michael Trevino (Kyle Valenti), Tyler Blackburn (Alex Manes), Heather Hemmens (Maria DeLuca), Amber Midthunder (Rosa Ortecho), Karan Oberoi (Noah Bracken), Trevor St. John (Jesse Manes), Riley Voelkel (Jenna Cameron), Carlos Compean (Arturo Ortecho), Rosa Arredondo (Michelle Valenti), Kayla Ewell (Nora Truman), Dylan McTee (Wyatt Long)

Stav překladu

Epizoda S03E13: Never Let You Go

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO GO.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Domovská planeta Maxe, Isobel a Michaela odhalena

Domovská planeta Maxe, Isobel a Michaela odhalena

Během prvních dvou sérií jsme se toho o planetě, ze které mimozemšťané na Zemi přiletěli, moc nedozvěděli. Jen jsme věděli, že tam probíhala jistá válka a část obyvatel uprchla napříč vesmírem. Začátek třetí řady nám ale přinesl několik nových podrobností.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců