Sex and the City (Sex ve městě)
86/100 - 87×

Sex and the City(Sex ve městě)

Jmenuje se Carrie Bradshaw a píše sloupky o sexu, ženách, přátelství, láskách, rozchodech, zklamání, penězích a další věcech, které život svobodné Newyorčanky po třicítce přináší.

USA | 1998 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | HBO | 24 minut
hrají
Sarah Jessica Parker (Carrie Bradshaw), Kim Cattrall (Samantha Jones), Cynthia Nixon (Miranda Hobbes), Kristin Davis (Charlotte York), Chris Noth (Pan Božský), David Eigenberg (Steve Brady), Evan Handler (Harry Goldenblatt), Jason Lewis (Jerry), Willie Garson (Stanford Blatch), Mario Cantone (Anthony Marentino), John Corbett (Aidan Shaw), John Livingston (Jack Berger), Mikhail Baryshnikov (Aleksandr Petrovsky), Kyle MacLachlan (Trey MacDougal), Candice Bergen (Enid Frick)

Postavy

 • Carrie Bradshaw

  Carrie Bradshaw

  Carrie je hlavní postavou seriálu Sex ve městě. Je redaktorkou časopisu New York Star a stará se o rubriku se stejným názvem jako show. Když nepíše o svých vztazích, sexu, mužích, ženách, kariérách…, tak nakupuje (převážně značkové boty) nebo chatuje se svými třemi nejlepšími kamarádkami: Mirandou, Samanthou a Charlottou.

  Sezóny 6
  1998 - 2004
 • Samantha Jones

  Samantha Jones

  Samantha je silná žena, která je bez zábran, co se týče veřejných vztahů. Miluje muže a sex a nezajímá se, kdo všechno to ví. Odvážně jde po každém muži, který jí přijde atraktivní a přitažlivý, ale pouze za účelem sexu.

  Sezóny 6
  1998 - 2004
 • Miranda Hobbes

  Miranda Hobbes

  Miranda je advokátkou u firmy v New Yorku. Pevně si stojí za svým přesvědčením, že muž a žena by měli být stejní.

  Sezóny 6
  1998 - 2004
 • Charlotte York

  Charlotte York

  Charlotte je jedna z nejnervóznějších dívek ze všech čtyř hlavních postav Sexu ve městě. Věří v pravidla a předpisy, pokud přijde na randění a od prvního dne seriálu se zoufale snaží najít muže, který by byl pro manželství tím správným materiálem.

  Sezóny 6
  1998 - 2004
 • Pan Božský

  Pan Božský

  Pan Božský je Carriiným ústředním milostným zájmem v celém seriálu a opakovaně se objevující romantickou protiváhou. Pan Božský je představen jako bohatý muž. Jejich vztah trvá po celou dobu seriálu. Na začátku je jím zastrašena a ohromena a okamžitě mu dává přezdívku „pan Božský“. Nakonec však sdílejí přátelskou a často vášnivou intimitu, přesto zůstává vždycky trochu mimo dosah.

  Sezóny 6
  1998 - 2004
 • Steve Brady

  Steve Brady

  Steve Brady, který se představil ve druhé sérii, je barman, který má po zbytek seriálu nekonvenční vztah s Mirandou. Spřátelí se s bývalým přítelem Carrie, Aidanem Shawem, a náhodou se stane otcem Mirandina chlapečka Bradyho Hobbese. Poté, co se Miranda rozešla s doktorem Robertem Leedsem, rozhodnou se vzít v jednom z parků ve městě a oba se odstěhují z Manhattanu do Brooklynu v New Yorku.

  Sezóny 5
  1999 - 2004
 • Harry Goldenblatt

  Harry Goldenblatt

  Harry Goldenblatt je Charlottin rozvodový právník a její druhá láska, která jí po rozvodu pomáhá ukončit manželství s Treyem. Při zahájení rozvodového řízení zjistila, že nedokáže být chladnokrevná a přísná v blízkosti svého mimořádně atraktivního právníka. Požádá, aby mohla přejít k jinému právníkovi ve stejné firmě: Harryho Goldenblatta, který je protikladem toho, co hledá u muže. Byl plešatý, obtloustlý, špinavý, zpocený a hrubý. Časem se však Harry Charlottě velmi zalíbí a svede ji. Zpočátku se ho snažila změnit, aby vyhovoval její představě o tom, jaký by měl být muž, ale nakonec ho přijala takového, jaký je.

  Sezóny 2
  2002 - 2004
 • Jerry

  Jerry

  Jerry je mladý číšník, kterého Samantha svede v módní restauraci Raw. Snaží se s ním udržovat svůj obvyklý vztah založený pouze na sexu, ale on naléhá na něco víc. Je to rádoby herec, jehož kariéru Samantha rozjede pomocí svých PR kontaktů a získá mu práci modela, která se změní ve filmovou roli. Když už si myslí, že jí Smithův věk a zkušenosti nestačí, poskytne jí bezvýhradnou podporu během jejího boje s rakovinou prsu.

  Sezóny 1
  2004 - 2004
 • Stanford Blatch

  Stanford Blatch

  Stanford Blatch, často označovaný jako „pátá dáma“, je Carriin nejlepší přítel mimo všechny tři ženy. Je to homosexuální talentový agent z aristokratické rodiny se smyslem pro styl, kterému se vyrovná pouze Carrie, a diváci mají dojem, že mezi nimi existuje dlouholetý vztah vybudovaný v rámci jejich mladších, divočejších časů v newyorských klubech a barech v 80. letech.

  Sezóny 6
  1998 - 2004
 • Anthony Marentino

  Anthony Marentino

  Anthony Marantino je sicilsko-americký homosexuální organizátor akcí, který se s Charlottou sblíží poté, co se postará o styling její první svatby – dále se podílí na Charlottině focení pro H&G, její druhé svatbě a večírku k vydání Carriiny knihy. Není tak zdrženlivý jako Stanford a bez okolků Charlottě rozdává neomalené, někdy až oplzlé rady.

  Sezóny 4
  2000 - 2004
1

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama