Sex and the City (Sex ve městě)
86/100 - 87×

Sex and the City(Sex ve městě)

Jmenuje se Carrie Bradshaw a píše sloupky o sexu, ženách, přátelství, láskách, rozchodech, zklamání, penězích a další věcech, které život svobodné Newyorčanky po třicítce přináší.

USA | 1998 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | HBO | 24 minut
hrají
Sarah Jessica Parker (Carrie Bradshaw), Kim Cattrall (Samantha Jones), Cynthia Nixon (Miranda Hobbes), Kristin Davis (Charlotte York), Chris Noth (Pan Božský), David Eigenberg (Steve Brady), Evan Handler (Harry Goldenblatt), Jason Lewis (Jerry), Willie Garson (Stanford Blatch), Mario Cantone (Anthony Marentino), John Corbett (Aidan Shaw), John Livingston (Jack Berger), Mikhail Baryshnikov (Aleksandr Petrovsky), Kyle MacLachlan (Trey MacDougal), Candice Bergen (Enid Frick)

Trey MacDougal

Trey MacDougal

Trey MacDougal je vysoký, pohledný lékař z rodiny z vyšších vrstev, jehož matka je panovačná a často přítomná a považuje Charlottu za soupeřku v boji o synovu přízeň. Trey a Charlotte se setkávají poté, co se Charlotte rozhodla, že se v příštím roce seznámí se svým manželem. Charlotte má pocit, že Trey je ideální kandidát na přítele/manžela. Po pouhém měsíci chození se Charlotte začne těšit na jeho žádost o ruku. Rozhodnou se, že nebudou mít sex, dokud se nevezmou, ale den před svatbou se Charlotte opije a navštíví Treyův byt, aby ho svedla. Trey není schopen výkonu, což pravděpodobně znamená, že je neplodný.

Sezóny 2
2000 - 2001

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama