Sex and the City (Sex ve městě)
86/100 - 87×

Sex and the City(Sex ve městě)

Jmenuje se Carrie Bradshaw a píše sloupky o sexu, ženách, přátelství, láskách, rozchodech, zklamání, penězích a další věcech, které život svobodné Newyorčanky po třicítce přináší.

USA | 1998 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | HBO | 24 minut
hrají
Sarah Jessica Parker (Carrie Bradshaw), Kim Cattrall (Samantha Jones), Cynthia Nixon (Miranda Hobbes), Kristin Davis (Charlotte York), Chris Noth (Pan Božský), David Eigenberg (Steve Brady), Evan Handler (Harry Goldenblatt), Jason Lewis (Jerry), Willie Garson (Stanford Blatch), Mario Cantone (Anthony Marentino), John Corbett (Aidan Shaw), John Livingston (Jack Berger), Mikhail Baryshnikov (Aleksandr Petrovsky), Kyle MacLachlan (Trey MacDougal), Candice Bergen (Enid Frick)

Miranda Hobbes

Miranda Hobbes

Miranda je advokátkou u firmy v New Yorku. Pevně si stojí za svým přesvědčením, že muž a žena by měli být stejní.

Sezóny 6
1998 - 2004

V prvních pár epizodách randí s Carriiným kamarádem Skipperem. U Mirandy byl vždy problém, že si pro vztah vybírala muže, kteří byli blbci. Proto také shledávala Skippera neuvěřitelně sladkým. Po několika problémech ale jejich vztah skončil.

Miranda brzy poté narazila na Steveho Bradyho, barmana v New Yorku, se kterým spala. Původně se snažila, aby to byl spíše vztah jen přes postel. Zdá se ale, že se o sebe nakonec začali zajímat víc a tak se přesunuli do fáze vztahu.

Ve svém vztahu pokračují během sérií. Během čtvrté série Miranda otěhotní (což je překvapující, protože Miranda má jen jeden funkční vaječník a Steve má jen jedno varle po operaci rakoviny varlat). Nakonec se jim na konci čtvrté série narodí Brady. Miranda a Steve pokračovali ve vídání jiných lidí, ale od šesté série si ti dva vyznávají lásku a pak se konečně vezmou. Když show končí, Miranda, Steve a Brady žijí v bytě v Brooklynu.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama