Sex and the City (Sex ve městě)
86/100 - 87×

Sex and the City(Sex ve městě)

Jmenuje se Carrie Bradshaw a píše sloupky o sexu, ženách, přátelství, láskách, rozchodech, zklamání, penězích a další věcech, které život svobodné Newyorčanky po třicítce přináší.

USA | 1998 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | HBO | 24 minut
hrají
Sarah Jessica Parker (Carrie Bradshaw), Kim Cattrall (Samantha Jones), Cynthia Nixon (Miranda Hobbes), Kristin Davis (Charlotte York), Chris Noth (Pan Božský), David Eigenberg (Steve Brady), Evan Handler (Harry Goldenblatt), Jason Lewis (Jerry), Willie Garson (Stanford Blatch), Mario Cantone (Anthony Marentino), John Corbett (Aidan Shaw), John Livingston (Jack Berger), Mikhail Baryshnikov (Aleksandr Petrovsky), Kyle MacLachlan (Trey MacDougal), Candice Bergen (Enid Frick)

Samantha Jones

Samantha Jones

Samantha je silná žena, která je bez zábran, co se týče veřejných vztahů. Miluje muže a sex a nezajímá se, kdo všechno to ví. Odvážně jde po každém muži, který jí přijde atraktivní a přitažlivý, ale pouze za účelem sexu.

Sezóny 6
1998 - 2004

Většinu dílů ze všech sérií Samantha nevěří v normální vztah. Věří, že monogamie je nepřirozená a je jen její věc mít tolik sexu, kolik chce. Ona sama sebe popisuje jako tri-sexuální („Všechno jednou zkusím!“) a pár epizod se pokouší o lesbický vztah. Samantha se také chlubí tím, že „může mít vztah jako muži“, aniž by se s někým emocionálně zapletla. Počet partnerů, které po čas show měla, se neustále zvyšoval.

Samantha se nám vlastně několikrát zamiluje. První láskou je James, se kterým se dokonce zdržovala sexu, protože ho měla skutečně ráda. Když konečně dojde na sex, tak Samantha zjistí (ke svému velkému zděšení), že James má neskutečně malý penis a nedokáže ji uspokojit. Jejich vztah nefungoval kvůli Jamesovu „nedostatku“.

Richard Wright byl dalším mužem, který v Samanthině životě zůstal déle než jednu noc. Majitel hotelu byl zpočátku jak Sam – věřil v sex bez citů a chtěl zůstat navždy svobodný. Byl vlastně první, kdo se snažil Samanthin vztah posunout dál, než ona sama chtěla. Zanedlouho poté, co se rozhodli být spolu, přistihla Sam Richarda, jak ji podvádí. Zkusila mu dát další šanci, ale vždy ji podvedl znovu.

Později se Samantha zapletla s Jerrym Jaredem, číšníkem/hercem. Jerry byl mnohem mladší než Samantha a pokud přišlo na život, poněkud naivní. Samantha vzala Jerryho pod svá křídla (a do své postele) a pomohla ho představovat jako jednoho z nejžhavějších nových herců. Jerry si změnil jméno na Smithe a hrál například v reklamě na Absolute Vodku a film Gun Van Sant. Mezitím se vztah mezi Samanthou a Smithem stával silnější a silnější. Jejich pouto bylo otestováno, když Sam zjistila, že má rakovinu prsu. Ze Smithe se stal silný, podporující přítel a svoji lásku a věrnost dokazoval Samanthě, která zjistila, že mít někoho po svém boku zase není tak hrozné.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kikinn

Všechny chtějí být jako Samantha, ale kdyby měly někoho jako ona za kamarádku, tak by ji nesnášely <3

23.12.2017 | 22:28:28

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů