Sex and the City (Sex ve městě)
86/100 - 87×

Sex and the City(Sex ve městě)

Jmenuje se Carrie Bradshaw a píše sloupky o sexu, ženách, přátelství, láskách, rozchodech, zklamání, penězích a další věcech, které život svobodné Newyorčanky po třicítce přináší.

USA | 1998 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | HBO | 24 minut
hrají
Sarah Jessica Parker (Carrie Bradshaw), Kim Cattrall (Samantha Jones), Cynthia Nixon (Miranda Hobbes), Kristin Davis (Charlotte York), Chris Noth (Pan Božský), David Eigenberg (Steve Brady), Evan Handler (Harry Goldenblatt), Jason Lewis (Jerry), Willie Garson (Stanford Blatch), Mario Cantone (Anthony Marentino), John Corbett (Aidan Shaw), John Livingston (Jack Berger), Mikhail Baryshnikov (Aleksandr Petrovsky), Kyle MacLachlan (Trey MacDougal), Candice Bergen (Enid Frick)

Aleksandr Petrovsky

Aleksandr Petrovsky

Je to bohatý, úspěšný a starší ruský umělec. Carrie se vztah líbí, ale problémy nastanou, když zjistí, že on už má dvacetiletou dceru a další děti nechce. Aby to zajistil, nechal si udělat vasektomii. Carrie se cítí nucena volit mezi dlouhodobým vztahem s Petrovským a možností mít děti. Přemýšlí, zda jeho láska bude stačit na to, aby jí vynahradila nedostatek dětí. Rozhodne se ve vztahu setrvat, přestože přibývá důkazů, že se jí nikdy nebude schopen plně citově oddat, protože je velmi sebestředný umělec.

Sezóny 1
2004 - 2004

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama