Sex and the City (Sex ve městě)
86/100 - 87×

Sex and the City(Sex ve městě)

Jmenuje se Carrie Bradshaw a píše sloupky o sexu, ženách, přátelství, láskách, rozchodech, zklamání, penězích a další věcech, které život svobodné Newyorčanky po třicítce přináší.

USA | 1998 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | HBO | 24 minut
hrají
Sarah Jessica Parker (Carrie Bradshaw), Kim Cattrall (Samantha Jones), Cynthia Nixon (Miranda Hobbes), Kristin Davis (Charlotte York), Chris Noth (Pan Božský), David Eigenberg (Steve Brady), Evan Handler (Harry Goldenblatt), Jason Lewis (Jerry), Willie Garson (Stanford Blatch), Mario Cantone (Anthony Marentino), John Corbett (Aidan Shaw), John Livingston (Jack Berger), Mikhail Baryshnikov (Aleksandr Petrovsky), Kyle MacLachlan (Trey MacDougal), Candice Bergen (Enid Frick)

Charlotte York

Charlotte York

Charlotte je jedna z nejnervóznějších dívek ze všech čtyř hlavních postav Sexu ve městě. Věří v pravidla a předpisy, pokud přijde na randění a od prvního dne seriálu se zoufale snaží najít muže, který by byl pro manželství tím správným materiálem.

Sezóny 6
1998 - 2004

Některé z Charlottiných pravidel pro randění jsou: 1) Nikdy se s klukem nevyspat na prvním rande, 2) polovinu času vztahu trvá dostat se přes svého ex a 3) ve vašem životě jsou povoleny jen dvě velké lásky.

Charlotte svého prvního manžela najde poté, co ji málem přejede jeho taxík. Trey McDougal, chirurg, je Charlottin okouzlující princ. Po krátké známosti se tito dva vezmou, ale problémy začínají již noc před svatbou. Co všechny jejich přátele šokovalo bylo to, že ti dva spolu ještě nespali. Jelikož to nešlo déle zdržovat, noc před svatbou zašla Charlotte do Treyova apartmánu, jen aby zjistila, že Trey má problémy s impotencí. Se svatbou se ale stejně pokračuje a snaží se najít řešení pro Treyovy problémy. První sex spolu měli až po třech měsících manželství. Problémy však pořád nebyly u konce.

Nyní, když Trey „může“, Charlotte chce mít dítě. Po návštěvě kliniky kvůli plodnosti zjistí, že má velmi malé šance na otěhotnění. Zničená, ale pevně rozhodnutá, začne brát léky, kvůli kterým je velmi podrážděná. S Treyem se pořád hádali kvůli její neschopnosti otěhotnět a nakonec se rozhodli jejich manželství ukončit.

Charlotte je tedy nově svobodná, přesto znovu odhodlaná najít si manžela číslo 2. Po sérii několika ne moc úspěšných schůzek to dá dohromady se svým rozvodovým právníkem, Harrym Goldemblattem. Harry je pravým opakem toho, co Charlotte u muže očekává: je plešatý, nízký… I přes tyto nedostatky se do něj zamiluje. Harry do ní také, ale pak se přizná, že si ji nemůže vzít, protože není Židovka. Jelikož ani jeden z nich nechce zahodit svou skutečnou lásku, Charlotte se přihlásí k judaismu a pak se vezmou. Po zbytek sérií se potýkají jen s jedním problémem a tím je Charlottina neschopnost otěhotnět. Nakonec si ale adoptují malou holčičku z Číny.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů