Shadow and Bone (Světlo a stíny)
81/100 - 83×

Shadow and Bone(Světlo a stíny)

Jedna mladá bojovnice zjistí, že má kouzelné síly, díky kterým by konečně mohla sjednotit svou zemi. Její odhalení však nezůstane bez povšimnutí, protože se na ni zaměří zlé síly.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Jessie Mei Li (Alina Starkov), Kevin Eldon (Aparát), Zoë Wanamaker (Baghra), Luke Pasqualino (David Kostyk), Julian Kostov (Fedyor Kaminsky), Ben Barnes (Generál Kirigan/The Darkling), Daisy Head (Genya Safin), Amita Suman (Inej Ghafa), Simon Sears (Ivan), Kit Young (Jesper Fahey), Freddy Carter (Kaz Brekker), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Calahan Skogman (Matthias Helvar), Danielle Galligan (Nina Zenik), Sujaya Dasgupta (Zoya Nazyalensky)

Griša: Zkáza a naděje (2014)

Griša: Zkáza a naděje (2014)

Temnyj vládne Ravce ze svého stínového trůnu. Osud národa nyní spočívá na rozbité Nositelce slunce, zneuctěném stopáři a rozbitých zbytcích kdysi velké magické armády.

8.2.2021

Základní informace

Originální název: Ruin and Rising
Český název: Griša: Zkáza a naděje
Datum vydání: 17. června 2014
Počet stran: 422
Žánr: Fantasy
Nakladatelství: Fragment
Spisovatelka: Leigh Bardugo

Oficiální synopse

Hluboko v prastaré síti tunelů a jeskyní se oslabená Alina musí podrobit pochybné ochraně Aparátových fanatiků, kteří ji uctívají jako Svatou. Přesto její plány leží jinde, s honbou za nepolapitelným ohnivým ptákem a nadějí, že zbojnický princ stále přežije. Alina bude muset vytvořit nové aliance a odložit staré soupeření, zatímco ona a Mal závodí, aby našli posledního zesilovače Morozova.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Co je potřeba ke zničení Vrásy stínu?

Co je potřeba ke zničení Vrásy stínu?

Všichni, kteří neznají knižní předlohu, čekali velkolepé finále, ve kterém padne tolik ničivá Vrása. Opak je ale pravdou, a tak i po osmi epizodách rozděluje Ravku temná síla, kterou Temnyj seslal. V článku se dozvíte, proč tomu tak je a co chybělo k úspěšnému zničení Vrásy.

Knihy

GRISHAVERSEŠEST VRANZJIZVENÝ KRÁLDOPLŇKOVÉ KNIHY

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama