Shadow and Bone (Světlo a stíny)
81/100 - 96×

Shadow and Bone(Světlo a stíny)

Jedna mladá bojovnice zjistí, že má kouzelné síly, díky kterým by konečně mohla sjednotit svou zemi. Její odhalení však nezůstane bez povšimnutí, protože se na ni zaměří zlé síly.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Jessie Mei Li (Alina Starkov), Kevin Eldon (Aparát), Zoë Wanamaker (Baghra), Luke Pasqualino (David Kostyk), Julian Kostov (Fedyor Kaminsky), Ben Barnes (Generál Kirigan/Darkling), Daisy Head (Genya Safin), Amita Suman (Inej Ghafa), Simon Sears (Ivan), Kit Young (Jesper Fahey), Freddy Carter (Kaz Brekker), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Calahan Skogman (Matthias Helvar), Patrick Gibson (Nikolai Lantsov), Danielle Galligan (Nina Zenik)

Prohnilé město (2016)

Prohnilé město (2016)

Kniha je zasazena do světa volně inspirovaného Evropou 19. století. Prohnilé město se odehrává několik dní po skončení událostí první knihy Šest vran a zakončuje duologii Šest vran.

6.2.2021

Základní informace

Originální název: Crooked Kingdom
Český název: Prohnilé město
Datum vydání: 20. září 2016
Počet stran: 546
Žánr: Fantasy
Nakladatelství: Fragment
Spisovatelka: Leigh Bardugo

Oficiální synopse

Kaz Brekker a jeho tým právě stihli loupež, která byla tak odvážná, dokonce si nemysleli, že ji přežijí. Ale místo toho, aby se zbavili mastné odměny, jsou zpět v boji o život. Členové mají málo zdrojů, málo spojenců a skoro bez naděje. Jak na Ketterdam sestupují mocné síly z celého světa, aby odhalily tajemství nebezpečné drogy známé jako jurda parem, objeví se staří soupeři a noví nepřátelé, aby napadli Kazovu mazanost a otestovali křehkou loajalitu týmu. V temných a zvrácených ulicích města bude probíhat válka – bitva o pomstu a vykoupení, která rozhodne o osudu magie ve světě Griša.

Zdroj: Netflix

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Problém s prvním polibkem Aliny a Temnyje byl v seriálu napraven

Problém s prvním polibkem Aliny a Temnyje byl v seriálu napraven

První polibek Aliny a Temnyje byl v knihách problematický. V seriálu od stanice Netflix tento problém vyřešili a dali Alině kontrolu.

Reklama

Knihy

GRISHAVERSEŠEST VRANZJIZVENÝ KRÁLDOPROVODNÉ KNIHY

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama