Shadow and Bone (Světlo a stíny) Prohnilé město (2016)

Prohnilé město (2016)

Prohnilé město (2016)

Kniha je zasazena do světa volně inspirovaného Evropou 19. století. Prohnilé město se odehrává několik dní po skončení událostí první knihy Šest vran a zakončuje duologii Šest vran.

6.2.2021

Základní informace

Originální název: Crooked Kingdom
Český název: Prohnilé město
Datum vydání: 20. září 2016
Počet stran: 546
Žánr: Fantasy
Nakladatelství: Fragment
Spisovatelka: Leigh Bardugo

Oficiální synopse

Kaz Brekker a jeho tým právě stihli loupež, která byla tak odvážná, dokonce si nemysleli, že ji přežijí. Ale místo toho, aby se zbavili mastné odměny, jsou zpět v boji o život. Členové mají málo zdrojů, málo spojenců a skoro bez naděje. Jak na Ketterdam sestupují mocné síly z celého světa, aby odhalily tajemství nebezpečné drogy známé jako jurda parem, objeví se staří soupeři a noví nepřátelé, aby napadli Kazovu mazanost a otestovali křehkou loajalitu týmu. V temných a zvrácených ulicích města bude probíhat válka – bitva o pomstu a vykoupení, která rozhodne o osudu magie ve světě Griša.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Co je potřeba ke zničení Vrásy stínu?

Co je potřeba ke zničení Vrásy stínu?

Všichni, kteří neznají knižní předlohu, čekali velkolepé finále, ve kterém padne tolik ničivá Vrása. Opak je ale pravdou, a tak i po osmi epizodách rozděluje Ravku temná síla, kterou Temnyj seslal. V článku se dozvíte, proč tomu tak je a co chybělo k úspěšnému zničení Vrásy.

Knihy

GRISHAVERSEŠEST VRANZJIZVENÝ KRÁLDOPLŇKOVÉ KNIHY

Reklama

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás