Shadow and Bone (Světlo a stíny)
81/100 - 95×

Shadow and Bone(Světlo a stíny)

Jedna mladá bojovnice zjistí, že má kouzelné síly, díky kterým by konečně mohla sjednotit svou zemi. Její odhalení však nezůstane bez povšimnutí, protože se na ni zaměří zlé síly.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Jessie Mei Li (Alina Starkov), Kevin Eldon (Aparát), Zoë Wanamaker (Baghra), Luke Pasqualino (David Kostyk), Julian Kostov (Fedyor Kaminsky), Ben Barnes (Generál Kirigan/Darkling), Daisy Head (Genya Safin), Amita Suman (Inej Ghafa), Simon Sears (Ivan), Kit Young (Jesper Fahey), Freddy Carter (Kaz Brekker), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Calahan Skogman (Matthias Helvar), Patrick Gibson (Nikolai Lantsov), Danielle Galligan (Nina Zenik)

Baghra

Baghra

Učitelka v Malém paláci.

Sezóny 2
2021 -

Baghra trénuje Alinu v naději, že ji naučí, jak využít své schopnosti. Nemůže pochopit, proč by Nositelka slunce měla ztrácet čas tréninkem s Botkinem. Poté se Aliny ptá na dětství, hlavně kde jsou její rodiče a kde vyrůstala. Baghra se poté zeptá Aliny, kam patří, ale Alina si ani není jistá. Nemůže ani přivolat světlo bez generála Kirigana, který je lidským zesilovačem a svíral ji při ukázce za zápěstí. Každý věří, že Alina je jejich zachránce, Baghra si to ovšem zpočátku nemyslí. Ve skutečnosti má s Alinou jiné plány, protože sama jí chce naučit používat své síly, aby se osvobodila od jejího syna generála Kirigana a mohla proti němu bojovat.

Zoë Wanamaker jako Baghra. Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
OliviaBenson.

Jak v knize, tak v seriálu vlastně moc nevím, co si o ní myslím :D Akorát jsem si ji teda představovala úplně jinak, každopádně je cool a madam Hoochová je v roli přesvědčivá.

18.6.2021 | 10:32:38
xflori01

Dobrá postava. A radost po dlouhé době vidět madam Hoochovou.

webmaster
16.5.2021 | 15:57:51

Nepřehlédněte

Problém s prvním polibkem Aliny a Temnyje byl v seriálu napraven

Problém s prvním polibkem Aliny a Temnyje byl v seriálu napraven

První polibek Aliny a Temnyje byl v knihách problematický. V seriálu od stanice Netflix tento problém vyřešili a dali Alině kontrolu.

Reklama

Knihy

GRISHAVERSEŠEST VRANZJIZVENÝ KRÁLDOPROVODNÉ KNIHY

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama