Shadow and Bone (Světlo a stíny)
81/100 - 83×

Shadow and Bone(Světlo a stíny)

Jedna mladá bojovnice zjistí, že má kouzelné síly, díky kterým by konečně mohla sjednotit svou zemi. Její odhalení však nezůstane bez povšimnutí, protože se na ni zaměří zlé síly.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Jessie Mei Li (Alina Starkov), Kevin Eldon (Aparát), Zoë Wanamaker (Baghra), Luke Pasqualino (David Kostyk), Julian Kostov (Fedyor Kaminsky), Ben Barnes (Generál Kirigan/The Darkling), Daisy Head (Genya Safin), Amita Suman (Inej Ghafa), Simon Sears (Ivan), Kit Young (Jesper Fahey), Freddy Carter (Kaz Brekker), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Calahan Skogman (Matthias Helvar), Danielle Galligan (Nina Zenik), Sujaya Dasgupta (Zoya Nazyalensky)

Genya Safin

Genya Safin

Krejčová, kterou věnoval generál Kirigan carovně.

Sezóny 1
2021 -

Po příjezdu Aliny do Malého paláce má Genya za úkol ji představit králi. Genya ji ukáže, že je Krejčová a carovnina služka. Dokáže opravit i upravit vše na těle a je téměř tak vzácná jako samotná Alina. Poté, co se Genya zbavila personálu, uzdravuje Alininy povrchové rány, s výjimkou jizvy na levé ruce, což Alina zdůrazňuje, že se jí nechce zbavit, protože jí to připomíná domov. Genya poté pokračuje v přípravě Alininých vlasů a makeupu. Genya odhaluje, že ji testeři našli, když jí bylo 11. Tehdy ji generál Kirigan daroval carovně, ale pracuje na sobě od svých tří let.

Daisy Head jako Genya Safin. Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lolamoon

Veľmi pekná herečka. Krásne ju spravili v seriály a pritom v skutočnosti vyzerá horšie. Páčila sa mi jej postava.

22.11.2021 | 21:19:21
OliviaBenson.

Z obsazení Daisy jsem byla hodně na rozpacích, jelikož je Žeňa moje oblíbená postava z knižní předlohy. Nakonec ale asi největší příjemné překvapení, byla úžasná, stejně jako její charakter <3

18.6.2021 | 11:12:54
Dark Angel

Jedna z TOP postáv.

6.5.2021 | 21:47:38

Nepřehlédněte

Co je potřeba ke zničení Vrásy stínu?

Co je potřeba ke zničení Vrásy stínu?

Všichni, kteří neznají knižní předlohu, čekali velkolepé finále, ve kterém padne tolik ničivá Vrása. Opak je ale pravdou, a tak i po osmi epizodách rozděluje Ravku temná síla, kterou Temnyj seslal. V článku se dozvíte, proč tomu tak je a co chybělo k úspěšnému zničení Vrásy.

Knihy

GRISHAVERSEŠEST VRANZJIZVENÝ KRÁLDOPLŇKOVÉ KNIHY

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama