Shadow and Bone (Světlo a stíny)
81/100 - 83×

Shadow and Bone(Světlo a stíny)

Jedna mladá bojovnice zjistí, že má kouzelné síly, díky kterým by konečně mohla sjednotit svou zemi. Její odhalení však nezůstane bez povšimnutí, protože se na ni zaměří zlé síly.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Jessie Mei Li (Alina Starkov), Kevin Eldon (Aparát), Zoë Wanamaker (Baghra), Luke Pasqualino (David Kostyk), Julian Kostov (Fedyor Kaminsky), Ben Barnes (Generál Kirigan/The Darkling), Daisy Head (Genya Safin), Amita Suman (Inej Ghafa), Simon Sears (Ivan), Kit Young (Jesper Fahey), Freddy Carter (Kaz Brekker), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Calahan Skogman (Matthias Helvar), Danielle Galligan (Nina Zenik), Sujaya Dasgupta (Zoya Nazyalensky)

Zjizvený král (2019)

Zjizvený král (2019)

První kniha z duologie King of Scars a pokračování Grishaverse. Příběh se ochomítá kolem tří postav, Nikolaje Lantsova a Zoyy Nazyalensky z původní trilogie v Ravce a Niny Zenik ze Six of Crows ve Fjerdě.

4.2.2021

Základní informace

Originální název: King of Scars
Český název: Zjizvený král
Datum vydání: 29. ledna 2019
Počet stran: 528
Žánr: Fantasy
Nakladatelství: Fragment
Spisovatelka: Leigh Bardugo

Oficiální synopse

Mladý temperamentní král Nikolai Lantsov měl vždy dar pro nemožné. Nikdo neví, co vydržel v krvavé občanské válce ve své zemi – a hodlá to tak udržet. Nyní, když se nepřátelé shromažďují na jeho oslabených hranicích, musí Nikolai najít způsob, jak naplnit pokladnu Ravky, vytvořit nová spojenectví a zastavit rostoucí hrozbu pro kdysi velkou Griša armádu.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Co je potřeba ke zničení Vrásy stínu?

Co je potřeba ke zničení Vrásy stínu?

Všichni, kteří neznají knižní předlohu, čekali velkolepé finále, ve kterém padne tolik ničivá Vrása. Opak je ale pravdou, a tak i po osmi epizodách rozděluje Ravku temná síla, kterou Temnyj seslal. V článku se dozvíte, proč tomu tak je a co chybělo k úspěšnému zničení Vrásy.

Knihy

GRISHAVERSEŠEST VRANZJIZVENÝ KRÁLDOPLŇKOVÉ KNIHY

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama