Shadow and Bone (Světlo a stíny)
81/100 - 95×

Shadow and Bone(Světlo a stíny)

Jedna mladá bojovnice zjistí, že má kouzelné síly, díky kterým by konečně mohla sjednotit svou zemi. Její odhalení však nezůstane bez povšimnutí, protože se na ni zaměří zlé síly.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Jessie Mei Li (Alina Starkov), Kevin Eldon (Aparát), Zoë Wanamaker (Baghra), Luke Pasqualino (David Kostyk), Julian Kostov (Fedyor Kaminsky), Ben Barnes (Generál Kirigan/Darkling), Daisy Head (Genya Safin), Amita Suman (Inej Ghafa), Simon Sears (Ivan), Kit Young (Jesper Fahey), Freddy Carter (Kaz Brekker), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Calahan Skogman (Matthias Helvar), Patrick Gibson (Nikolai Lantsov), Danielle Galligan (Nina Zenik)

S01E06: The Heart is an Arrow

S01E06: The Heart is an Arrow

Kirigan začíná zuřit kvůli zmizení Aliny a hledá informace. Alina dostane pomocnou ruku, když to nejvíce potřebuje a Nina se zahřívá o lovce Griša.

sk
23.4.2021
55 minut

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

O něco slabší než minule, ale stále poměrně dobré. Kupodivu mě nejvíce bavila dějová linka s gríšou NInou a jsem zvědavý, kam to povede. Seriálu by asi více slušel větší rozpočet, přeci jenom ty lokace a kostýmy by mohly být o něco lépe vybrané. Stále si nejsem jistý úplnou kvalitou námětu, místy to bývá takové povrchní…

webmaster, grafik
28.7.2021 | 9:29:30
Anicka20

No mě se upřímně strašně líbily scény s Ninou a Mathiasem :-) to mne opravdu hoodně bavilo :-D

22.6.2021 | 19:56:09
garvon

Tak tohle me vubec nebavilo, zatim asi nejhorsi dil tohohle serialu a asi nejhorsi dil jahekoliv serialu co jsem videl za posledni rok.

4.5.2021 | 21:35:31
Lex Luthor

Kaz versus Generál jejich střetnutí bylo super

2.5.2021 | 19:05:19
Milano33

Keď sa Kazovi konečne pošťastilo a mal Sun Summoner v podstate v hrsti, vzápätí nato o ňu prišiel. Taktiež sa naše Crows zapletú s The Darklingom a jeho grishami. Kazovi spoločníci, Jesper a Inej, si viedli naozaj excelentne a sledovať akčné sekvencie s nimi bolo skrátka fascinujúce. Jesper nám zase predviedol jeho strelecké zručnosti, zatiaľ čo Inej nám ukázala, ako vie zaobchádzať s nožmi. Jedine Kaz bol odkázaný na milosť samotnému generálovi Kirigana, avšak zapojil svoj rozum a podarilo sa mu ho štýlovo prechytračiť. Každopádne, ich konfrontácia bola ohromujúca, i keď pomerne krátka. Na ich vzájomný stret som sa nesmieme tešil. Na druhú stranu, dejová linka s Alinou a Mal bola dosť planá i nezáživná. Dokonca aj ich opätovné stretnutie bolo odfláknuté a ani emócie a nepodaril vyťažiť.

24.4.2021 | 23:14:43
Remi91

Epizoda, kde se pouze pobíhalo sem a tam a řešily se vztahy či jejich nedostatek.

23.4.2021 | 19:59:18
Praimfaya

Kaz a Temnan spolu v jednej scéne. Čo viac si človek môže priať ❤️❤️❤️

23.4.2021 | 17:16:44

Nepřehlédněte

Problém s prvním polibkem Aliny a Temnyje byl v seriálu napraven

Problém s prvním polibkem Aliny a Temnyje byl v seriálu napraven

První polibek Aliny a Temnyje byl v knihách problematický. V seriálu od stanice Netflix tento problém vyřešili a dali Alině kontrolu.

Reklama

Knihy

GRISHAVERSEŠEST VRANZJIZVENÝ KRÁLDOPROVODNÉ KNIHY

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama