Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) S03E15: To the Night Children

S03E15: To the Night Children

S03E15: To the Night Children

Pravidla jsou od toho, aby se porušovala. Ale co když tu ta pravidla jsou z nějakého důvodu? Poté, co vyjdou najevo jisté podezřelé činy, musí členové týmu prozkoumat důvody některých pravidel. Ať už byla ta pravidla porušena z lásky, loajality či pomsty, dá se opravdu říci, že účel světí prostředky?

cz sk
25.3.2019
354 000
43 minut

Základní info:

Režie: Siluck Saysanasy
Scénář: Peter Binswanger

Hrají: Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Herondale), Alberto Rosende (Simon Lewis), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Tessa Mossey (Heidi McKenzie), Steve Byers (Underhill), Jacky Lai (Aline), Romaine Waite (Griffin), Katie Strain (Nora),…

Foto: Freeform

Kvíz k epizodě To the Night Children

V kolik hodin končí snídaně v Institutu?

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, musim řict že Clary jak se vymyka kontrole je fakt zajimavy, jsem zvědav jestli ji to časem přiděla problemy a to jak se spojuje s Jonathanem to je fakt zajimave, Rafaela mi bylo lito, ale Heidi dostala co si zasloužila, Simonovi se divim že se dival na to jinač, zničila mu rodinu a ještě by ji branil, a jsem zvědav na Luka a na Magnuse co s nim bude.

9.2.2020 | 22:09:21
olouch02

Super díl, Clary se začíná pomalu podobat J. A Lorenzo určitě do té své magie pro Magnuse něco přidal zmetek. Maia Heidi pěkně převezla, no a Raphael a Isabelle :-( to bylo smutný, to mě ho bylo teda líto. A ten konec no co to… Tenhle díl byl takovej výchovnej :-) a ta hudba zase pecka.

31.3.2019 | 20:46:33
CoRnDuCK

Čekal jsem víc.

27.3.2019 | 22:48:01
Best girl

Super díl doufám že se z toho Magnus dostane a že Clary se už konečně zbaví té zatracené runy protože se mi nelíbí jak ztrácí nad sebou kontrolu kvůli té runě fakt hrozný. Jinak se už nemůžu dočkat na další díl ;)

27.3.2019 | 19:52:13
Best girl

Super díl doufám že se z toho Magnus dostane a že Clary se už konečně zbaví té zatracené runy protože se mi nelíbí jak ztrácí nad sebou kontrolu kvůli té runě fakt hrozný. Jinak se už nemůžu dočkat na další díl ;)

27.3.2019 | 19:52:13
ClaireSkywalker

tento diel bol pecka, fakt dúfam, že bude Magnus v pohode.

26.3.2019 | 20:46:58
libra

Super díl jako vždy. Ty díly jsou čím dál tím lepší.

26.3.2019 | 20:23:21

Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 180×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás