Spartacus (Spartakus)
93/100 - 439×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Dominic Purcell jako další možný kandidát na Spartaka

Dominic Purcell jako další možný kandidát na Spartaka

Minulý pátek šéf Starz Chris Albrecht uvedl, že si je jistý v nalezení náhrady za Andyho. Ten stejný den prý vedení obdrželo kamerové zkoušky na roli Spartaka, kde se objevila bývalá hvězda seriálu Prison Break Dominic Purcell.

0 0
14.1.2011

Pokud je toto skutečně pravda, nastane zajímavý problém ve výběru. Dominic má postavu na to, aby z něj byl uvěřitelný gladiátor. Australský herec Liam McIntyre řekl, že je stále zvažován pro tuto roli, protože se Starz údajně líbil jako herec, ale jeho slabší stavba těla byl problém.

Není jasné, jaké bude konečné rozhodnutí televize, ale pokud by byl opravdu vybrán, bylo by to podobné jako u castingu na Prison Break, kde dostal roli tři dny před výrobou pilotního dílu.

Natáčení druhé série začíná v dubnu. Jaký by byl váš výběr? Dominic Purcell nebo Liam McIntyre?

Zdroj: Starz

Diskuze /8

Kotas

tento herec mi není nějak sympatický, v roli Spartaka si ho představit nedokážu.. Andy je Andy

14.1.2011 | 16:57:17
Remi91

Sorry Dominicu, ale ty se mi do tý role moc nehodíš.

14.1.2011 | 22:02:09
esedinka

jako je pravda, že je svalnatější než Liam, ale mám ho spojeného s tím hloupým seriálem, takže bych radši viděla někoho (pro mě) neznámého, když už teda nemůže být Andy:(

14.1.2011 | 23:49:06
Clear

Tak to zase tedy chci reagovat na tři negativní ohlasy. První co mě napadlo, když jsem to viděla – tak to by mohlo být zajímavé. Spartaca vůbec nesleduji, ale jak jsem viděla tuhle novinku, tak jsem si řekla, že s ním asi brzy začnu, protože tohle bych si nechtěla nechat ujít.

15.1.2011 | 6:46:42
DeathDealer

Tak už je rozhodnuto. Vybrán byl Liam McIntyre.

17.1.2011 | 23:06:47
knopi

Ještě, že nevybrali Dominica vůbec se na tu roli nehodí jak vejškou, posatavou tak i tím, že je známý herec. To je to s Andym tak špatný? Myslel jsem, že na něj počkaj až se uzdraví, protože druhá seria se zdá být z popisu a trailerů pohled do minulosti co se tam odehrávalo. Je to škoda Andy má velký charisma, oblíbili jsme si ho těžký si představit v té roli někoho jiného to ani nejde.

18.1.2011 | 8:13:36
24alkaa

Oh, tohle by ti hochu nesedělo.. sorry…

21.1.2011 | 21:10:33
Peddi

Já sice jo, ale je pravda, že jako Andy nebude nikdo.

29.1.2011 | 12:56:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama