Spartacus (Spartakus)
93/100 - 439×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Nick Tarabay: ´Nová sezóna fanoušky šokuje´

Nick Tarabay: ´Nová sezóna fanoušky šokuje´

Nadcházející nová sezóna s názvem Spartacus: Vengeance se nám neochvějně blíží a my všichni napjatě čekáme, co se bude dít. Nick Terabay neboli nám známý jako Ashur, se zmínil o nové sezóně takto.

0 0
19.1.2012

„Cokoliv si myslíte, že víte o Spartakovi nebo o ostatních postavách, zapomeňte to“. Tento verdikt zni velmi zajímavě, druhé prohlášení zní ještě zajímavěji „ Postavy, které jste milovali, budete nenávidět. Postavy, které jste nenáviděli, budete milovat. A v momentě, kdy si myslíte, že už vás nic nepřekvapí, to udeří znovu."

Dále Liam McIntyre, nynější náhradník postavy Spartaka, přispěl také nějakou tou neurčitou informací o nadcházející sezóně. „Má to všechno co na Spartakovi milujete, akorát je to ještě větší. Krev, vnitřnosti, sex, násilí, intriky, podrazy, zrady a ještě více v mnohem větší míře, protože v sázce je příliš mnoho.“

Zdroj: Starz

Diskuze /3

Nicholas

Zbývá týden, jóhohóó! Už se nemůžu dočkat!:-)

20.1.2012 | 10:23:41
lons8

tjn:)to já taky

20.1.2012 | 10:41:20
Stanleypel

Proč čekat týden? 1díl třetí série už měl premiéru: http://www.rlslog.net/…rip-x264-xs/

21.1.2012 | 20:34:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama