Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Nová podrubrika Andy Whitfield (Be Here Now)

Nová podrubrika Andy Whitfield (Be Here Now)

Včera tomu byl přesně rok, co nás nečekaně opustil talentovaný herec Andy Whitfield a myslím, že už je čas věnovat mu zde na webu vlastní podrubiku.

3 0
12.9.2012

Věřím, že většina z vás se divila tomu, proč se zde neobjevují novinky o dokumentu BE HERE NOW nebo rozhovory s pozůstalými a další smutné články o jeho smrti, na které mě někteří z vás upozorňovali. Všechny tyto věci jsem sem nedával záměrně a to z několika důvodů. V první řadě jsem nechtěl, aby takovými články přetékal seriálový web, protože v té době moc jiných článků nevycházelo. Další důvod byl ten, že o pár měsíců později přišla druhá série s podtitulem Vengeance a s ní náhrada za Andyho v podobě Liama a já nechtěl připomínkami na tuto smutnou událost nějak ovlivňovat zážitek z nových epizod a dělat to z diváckého hlediska Liamovi ještě těžší. Řekl jsem si tedy, že dát sem tyto informace rok po Andyho smrti bude asi nejideálnější, protože tu prostě být musí.

Nyní tedy kromě podrubrik jednotlivých sérií najdete v rubrice VIDEA i podrubriku Andy Whitfield (Be Here Now), kde budou videa týkající se nejen zmíněného dokumentu, ale i podpory a vzpomínek na Andyho. Tato podrubrika se objeví i v rubrice EPIZODY, kde najdete popis tohoto dokumentu i možnost hodnocení. Až bude známo přesné datum vydání, bude k tomuto dokumentu přidán i odpočet zbývajícího času a samozřejmě můžete počítat s tím, že zde najdete i české titulky.

Doufám, že tato podrubrika bude navštěvovaná alespoň z poloviny jako ty ostatní a zároveň pochopíte, proč tu je až nyní.

R.I.P. Andy, byl jsi pravý šampion a vždy zůstaneš Spartakus.

Zdroj: Starz

Diskuze /1

RaiderCZ

všechna čest Andymu , ale podívejte máme tu dvojníka http://www.csfd.cz/…ger/galerie/

11.1.2013 | 9:39:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama