Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Sledovanost War of the Damned důležitá pro spin-off!

Sledovanost War of the Damned důležitá pro spin-off!

O tom, zda budeme sledovat začátky jednoho z nejmocnějších mužů antické historie stále není rozhodnuto, ale celkem vysoká sledovanost premierové epizody finálové série a i těch dalších by tomu mohla pomoci.

2 0
30.1.2013

Obvykle moc nezáleží na sledovanosti poslední série, ale v tomto případě ano, protože jak už víme, Starz zvažuje spin-off zaměřený na Julia Caesara, kterého uvidíme již v příští epizodě. Vedení Starz tak nyní bude bedlivě sledovat, jak si seriál Spartacus tuto sérii povede a zda si Caesar získá nějaké své vlastní fanoušky.

Ještě připomínám, že se spuštěním nové Edny můžete hodnotit celý seriál zde a první odvysílanou epizodu klasicky zde, takže neváhejte a hodnoťte, ať má Spartacus v žebříčku na nové Edně pěkné umístění.

Zdroj: Starz

Diskuze /3

1Bobesh1

Tak sledovanost zatím docela bída a Caesar je pěkný nafoukánek..

admin
5.2.2013 | 17:50:34
StigCZ

Caesar byl nafoukaný a arogantní i ve skutečnosti

25.2.2013 | 22:49:43
danielborec

Ja i mylim ze ho ponali konecne nejako inak. To by mohlo byt zaujimave…

10.6.2013 | 21:38:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama