Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Spartakus a Andy

Spartakus a Andy

Máme pro vás zprávu ohledně postavy Spartaka, řekl bych, že ta zpráva bude spíš špatná než dobrá.

0 0
28.9.2010

Televizní stanice STARZ totiž zkoumá možnost o změně herce postavy Spartaka. Jak už dobře víme, důvodem je Andyho zdravotní stav, který se zhoršil a Andy se tak musel vrátit k léčbě. Buď najdou herce, který ztvární postavu Spartaka nebo je ještě možnost, i když vysoce nepravděpodobná, že by se děj předělal tak, aby nový herec mohl nahradit postavu Spartaka. Pokud ale nikoho nenajdou, show se pravděpodobně zruší anebo aspoň odloží, než se Andy uzdraví.

Producenti tvrdí, že rozhodnutí o tomto kroku nebylo jednoduché a že by radši drželi roli Andymu, ale je vidět, že se všechno točí okolo peněz. Mno uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál a zatím budeme Andymu držet palce, ať se z toho dostane a vrátí se do role, která mu náleží.

Zdroj: Starz

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama