Spartacus (Spartakus) Spartakus: Válka zatracených na HBO

Spartakus: Válka zatracených na HBO

Spartakus: Válka zatracených na HBO

HBO odvysílá první díl zavěrečné řady už v úterý 19. března 2013 ve 22:00, což je pouhé tři dny po odvysílání teprve sedmého dílu na Starz.

1 0
14.2.2013

Poprvé tak HBO začne vysílat novou sérii s českým dabingem ještě před odvysíláním všech epizod na Starz. Vysílací čas a den zůstává opět stejný, jako tomu bylo v předchozích letech a pokud bude všech deset dílů odvysíláno bez přerušení, velkého finále se na HBO dočkáme 21. května 2013.

Diskuze /2

Zklamaná duše

Tak to mě hodně zklamalo ten poslední díl.....Spartakus byl pro mě něco jako bratr ted když umřel on i jeho bratrové „Crixus“ „Onomeus“ „Ganikus“…Tak to hodnotím jako nejhorší seriál na světě -.- dokát jsem neviděl jak Spartakus padnul tak to pro mě byl nejlepší seriál… Prostě ZKURVENÍ ŘÍMANI

17.6.2013 | 10:50:30
Burton

Dovolím si nesouhlasit. Každej, kdo aspoň ví, že nějakej Spartakus existoval, taky ví, že to jeho povstání bylo neúspěšný (vlastně se ani neví, jestli umřel), ale pořád je to historickej seriál, takže muselo být jasný, jak to skončí. Navíc Gannicova poslední chvilka byla naprosto perfektní a Spartakův závěrečný proslov mě skoro rozbulel (Titanic oproti tomu fakt zívačka)…Jeden z nejlepších seriálů, co jsem kdy viděl (radši mám jen Simpsonovi a srovnatelně Sherlocka).

12.10.2013 | 18:19:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Reklama