Spartacus (Spartakus) Starz už má dvě náhrady za Spartaka

Starz už má dvě náhrady za Spartaka

Starz už má dvě náhrady za Spartaka

Pro televizi Starz se momentálně vytváří dva nové seriály, do kterých jsou zapojeni producenti Spartaka. První s názvem Incursion už píše sám Steven S. DeKnight a druhý seriál Vlad Dracula bude produkovat Rob Tapert.


0 1
20.7.2012

Incursion má být oproti historickému Spartakovi akční sci-fi thriller (nejspíš poměrně krvavý) o vojácích zapojených do války s mimozemskou rasou. Ale pozor! Každá série se bude odehrávat na nové planetě a to kvůli tomu, jak se budou naši hoši tlačit dál a dál na trávník mimozemšťanů. Projekt, který slibuje tvrdé bojové scény a spletité mužské a ženské postavy postavené proti mezigalaktickému pozadí, je součástí celkové dohody DeKnighta a Starz.

Seriál Vlad Dracula, který píše J. Michael Straczynski (Thor, Babylon 5) má spojovat historickou skutečnost o valašském knížeti z 15. století a upířím učení, a tak odvyprávět příběh nejslavnějšího upíra všech dob. Tým, který stojí za tímto projektem tvoří kromě Straczynskiho a Taperta také Roy Lee (The Ring).


Generální ředitel společnosti Starz, Charmi Zlotnik řekl: „Steven S. DeKnight, J. Michael Straczynski, Roy Lee a Rob Tapert jsou legendární talenty, které vytvořili některé z nejvíce průlomových a kultovních televizních seriálů s neuvěřitelně vášnivou základnou fanoušků po celém světě. Jsme nadšeni, že pracujeme s takovými sofistikovanými autory a producenty, neboť rozšiřujeme seznam unikátních původních sérií Starz.“

Který z nich by si podle vás měl po ukončení Spartaka najít své místo i tady na Edně?

Diskuze /2

Tomik652

Incursion a Vlad Dracula

20.7.2012 | 13:15:35
Alisch

Takhle se mi to líbí. Spartacus ještě ani neskončil a už mají dva další.

redaktor
20.7.2012 | 15:19:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Titulky

Reklama

Nejoblíbenější postava