Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Tři nominace na Saturn Awards

Tři nominace na Saturn Awards

Dnes se uskutečnilo vyhlášení nominací 37. ročníku Saturn Awards. Saturn Awards je nezisková organizace, která každoročně uděluje ceny v oblasti science-fiction, fantasy a horror filmů. Letos se Spartacus objevil hned v několika kategoriích.

0 0
24.2.2011

Nejlepší seriál kabelových televizí:

Spartacus: Blood and Sand proti Breaking Bad, The Closer, Dexter, Eureka, Leverage a True Blood

Nejlepší herečka ve vedlejší televizní roli:

Lucy Lawless se utká s Morena Baccarin (V), Gina Bellman (Leverage), Jennifer Carpenter (Dexter), Laurie Holden (The Walking Dead) a Beth Riesgraf (Leverage)

Nejlepší televizní prezentace:

Spartacus: Gods of the Arena (Starz) stojí v nominacích proti Doctor Who: A Christmas Carol (BBC America), Kung Fu Panda Holiday Special (NBC), The Pillars of the Earth (Starz), Sherlock (PBS), The Walking Dead (AMC)

Diskuze /2

lons8

taky aby ještě nebil nominovanej;)

25.2.2011 | 19:13:05
Galahet

Dotaz, jak je to s další sérií?

28.2.2011 | 18:56:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama