Spartacus (Spartakus) Tři nové herečky pro třetí sérii

Tři nové herečky pro třetí sérii

Tři nové herečky pro třetí sérii

Tisková zpráva televize Starz oznamuje tři nové ženské postavy, které si zahrají herečky Jenna Lind, Anna Hutchison a Gwen Taylor. Popis postav s fotkami uvnitř článku.


0 0
6.5.2012

Jenna Lind (Kore) – Anna Hutchison (Laeta) – Gwen Taylor (Sibyl)


Anna Hutchison bude hrát Laetu, privilegovanou manželku římského hodnostáře, který se zaplete do boje proti Spartakovi. Její život a život těch, které miluje, se konfliktem navždy změní.

Jenna Lind bude hrát Kore, loajální otrokyni Marca Crassa, římana který má za úkol skončit se Spartakem a jeho povstáním. Její hluboké city k jejímu pánovi budou těžce zkoušeny zamotanými událostmi.

Gwendoline Taylor bude hrát Sibyl, krásnou mladou otrokyni osvobozenou od římské krutosti. Nyní volná se vydá na cestu, která se dotkne životů hlavních lídrů povstání.

Diskuze /2

Gravelark

je ten kirk douglas na 3. sezónu potvrzený?

15.5.2012 | 21:20:16
Wolfinator1

Tomu je asi 95 let jestli je živej jeste :D

15.5.2012 | 21:44:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Titulky

Reklama

Nejoblíbenější postava