Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Tři nové herečky pro třetí sérii

Tři nové herečky pro třetí sérii

Tisková zpráva televize Starz oznamuje tři nové ženské postavy, které si zahrají herečky Jenna Lind, Anna Hutchison a Gwen Taylor. Popis postav s fotkami uvnitř článku.

0 0
6.5.2012

Jenna Lind (Kore) – Anna Hutchison (Laeta) – Gwen Taylor (Sibyl)

Anna Hutchison bude hrát Laetu, privilegovanou manželku římského hodnostáře, který se zaplete do boje proti Spartakovi. Její život a život těch, které miluje, se konfliktem navždy změní.

Jenna Lind bude hrát Kore, loajální otrokyni Marca Crassa, římana který má za úkol skončit se Spartakem a jeho povstáním. Její hluboké city k jejímu pánovi budou těžce zkoušeny zamotanými událostmi.

Gwendoline Taylor bude hrát Sibyl, krásnou mladou otrokyni osvobozenou od římské krutosti. Nyní volná se vydá na cestu, která se dotkne životů hlavních lídrů povstání.

Zdroj: Starz

Diskuze /2

Gravelark

je ten kirk douglas na 3. sezónu potvrzený?

15.5.2012 | 21:20:16
Wolfinator1

Tomu je asi 95 let jestli je živej jeste :D

15.5.2012 | 21:44:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama