Star Wars: Rebels
77/100 - 130×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

S02E13: The Call

S02E13: The Call

Povstalcům dochází palivo a jsou nuceni přistoupit na riskantní plán. Ezra ucítí velice zvláštní spojení s Purrgily, stvořeními, které žijí volně ve vesmíru. Aby Ezra získal cenné palivo, bude muset spolupracovat právě s Purrgily.

cz sk
10.2.2016
590 000
27 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Trošku nevim jak je to na planetoidu s gravitací a kyslíkem, no ale nejsem jedinej ani tvůrci to nevědí :D očividně gravitace chvíli je a pak neni a stačí si nasadit helmu kde je vám vidět spodem pusa a můžete do vesmíru

15.2.2016 | 18:18:06
Piere

Nejradši bych zapomněl, že jsem tu epizodu viděl :D

14.2.2016 | 15:23:42
tom99

Podobná epizoda jako minule. Nejedná se o nejlepší epizodu, ale prostě zkrátka skvěle dovysvětluje Star Wars svět. Problematika chybějícího paliva byla zajímavá :-)

webmaster, grafik
13.2.2016 | 20:48:12

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama