Star Wars: Rebels
77/100 - 130×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

S03E02: The Antilles Extraction

S03E02: The Antilles Extraction

Povstalci ztrácejí při boji s Impériem své piloty a je načase rekrutovat nové. Sabine Wren se proto vydává na imperiální akademii, kde se nachází kadet Wedge Antilles. Pilot, který je ochotný přidat se k Povstalcům.

cz sk
8.10.2016
510 000
27 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Blackhand47XD

Nebyla to špatná epizoda. Jen doufám, že nám brzy ukážou více z Dodonnovy jednotky, když už jsme poznali Wedge, Hobbieho a sledovali krádež Y-Wingů.

webmaster, grafik
11.10.2016 | 21:03:23
Michargo

Dle mě to byla skvělá epizoda. Wedge Antillese mám rád. Četl jsem sérii X-Wing od Michael Stackpole, kde měl celkem dost prostoru, na rozdíl od filmů. Wedge je mou oblíbenou postavou, takže jsem měl radost, že se takhle objevil na scéně. V téhle epizodě měl víc prostoru, než ve všech původních filmových dílech. Jenom škoda, že nevznikne seriál, jenž by se věnoval pilotům X-Wingů, hlavně o eskadře Rogue. Bylo by to pro mě super. Díky tomu by měli prostor hrdinové, kteří až díky knihám měli prostor se ukázat. Prostě škoda.

11.10.2016 | 18:30:37
Veska

Lidi, kam by se děj měl pořád posouvat? Naopak tyto díly považuji za lepší z toho důvodu, že ukazují další pozadí a vznik. Každým dílem nemusí skočit děj o 20 světelných let. Není důvod.

10.10.2016 | 18:42:12
Needle

Hlavním přínosem epizody je to, že nebyla zaměřena na nudné a otravné „jedie“. Tudíž byla lepší, než ta minulá. Posun byl v tom, že Kallus dezertuje, ale to už bylo jasné v prvním díle, když se zmínil o civilních ztrátách, které nadělal Thrawn. Ukázali Wedge, což je fajn, ale dva piloti jejich problémy nevyřeší, takže zas tak úspěšná mise to nebyla. Po Thrawnovi se slehla zem a Pryce plní úlohu záporáka na jednu sezónu, kterého v posledním díle pošlou věčných lovišť.

9.10.2016 | 20:14:42
Maximiliancz

Zas tak špatná epizoda to nebyla to né. Ale děj se vskutku nikam neposunul. Doufám, že se Kallus přidá k Rebelům a nebral to jen jako nějákej dluh.

9.10.2016 | 18:54:36
Quinzel

Nenudil jsem se, ale bohužel jen další filler.

9.10.2016 | 17:14:40
tom99

Nebyla to sice špatná epizoda, na akademii se mi líbilo, jen se bojím, že děj se nikam neposunul a zkrátka nám ukázali Wedge jen tak…

webmaster, grafik
9.10.2016 | 14:57:38
Kutil44

Priemerná epizóda, agent Kallus sa isto pridá k rebelom :)

9.10.2016 | 14:30:21

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama