Star Wars: Rebels Pokračování Rebels je stále blíže díky novým epizodám seriálu The Mandalorian

Pokračování Rebels je stále blíže díky novým epizodám seriálu The Mandalorian

Pokračování Rebels je stále blíže díky novým epizodám seriálu The Mandalorian

Dave Filoni moc dobře věděl, proč v roce 2018 nechal otevřený konec. Nyní se k němu bude moci vrátit. Čtyři roky byl příběh zcela u ledu, nyní je šance, že se konečně dozvíme, co se stalo s Ezrou Bridgerem a velkoadmirálem Thrawnem. Jste připraveni na pokračování?

16 0
30.11.2020

Poslední epizoda seriálu The Mandalorian s názvem The Jedi nám vrátila do hry Ahsoku Tano. Ta ostatně na lesnaté planetě Corvus hledala důležité informace, které by ji přiblížily k vysněnému cíli. Ahsoka aktuálně pátrá po velkoadmirálu Thrawnovi, který se ztratil společně s Ezrou Bridgerem těsně před začátkem Občanské války.

Ahsoka zřejmě získala informaci, kde by se mohl Thrawn schovávat. A zřejmě od této scény se dostáváme k poslední scéně čtvrté řady našeho seriálu Rebels. Nyní, když Ahsoka Tano ví, kde hledat, vydala se na Lothal pro Sabine Wren, aby velkoadmirála Thrawna a hlavně dnes již dospělého Ezru Bridgera společně našly. Nezní to jako skvělý začátek nového příběhu?


Tvůrce seriálu Dave Filoni se nechal několikrát slyšet, že by si jednou přál příběh dovyprávět. A na to dost možná přišel čas právě nyní. Již delší dobu se spekuluje, že postavy z Rebels se v Mandalorianovi objeví, posléze jsme zase dostávali informace, že nás čeká nový hraný seriál, kde bude příběh Povstalců pokračovat. Jak to ovšem nyní bude?

(Hraná Ahsoka Tano se podle nás povedla, nemyslíte? Foto: Disney+)

Oficiálně potvrzené sice nic není, ale teď už asi nikdo z nás nemusí pochybovat. Filoni v epizodě The Jedi jasně nastínil pokračování svého příběhu, kterého se stoprocentně v dohledné době dočkáme. Ať už to bude v seriálu Ahsoky Tano či v jiném projektu, to není až tak úplně důležité. Důležité bude, že se do hry s největší pravděpodobností vrátí Bridger i Thrawn.

Thrawn je důležitou (a pro studio Disney) strategickou postavou pro nadcházející roky. Sice to nebylo napřímo řečeno, nicméně z Legends patří právě knihy Timothyho Zahna k těm nejlepším. A bylo by velice překvapivé, kdyby Dave Filoni nechtěl Thrawnovu trilogii prozkoumat skrze hraný seriál. To by se skvěle nabízelo.

Příběh Rebels je ovšem stejně důležitý. Ezra měl vždy sklony k temné straně Síly. A kdo ví. Třeba ho dokázal Thrawn za ty roky dostat na svou stranu. A až se s Ezrou setkáme, nebudeme ho vůbec poznávat. Nyní je spousta různých cest, na které se tvůrci mohou vydat. A my víme, že dříve nebo později bude příběh dovyprávěn. A něco nám říká, že už to bude sakra brzy.

Jste rádi, že příběh Rebels de facto funguje a pokračuje i v jiném seriálu? A v jaké formě a kdy se dočkáme uzavření našeho seriálu? Byli byste pro Thrawnovu trilogii?

Diskuze /3

dan12345

Rebels končili před dvěma lety, tedy roku 2018

30.11.2020 | 19:28:13
LMDizajn

Dave Filoni povedal, že je možné, že posledná scéna z Rebels (Ahsoka a Sabine) by mohla byt časovo až po Mandalorian, teda nie pred Mandalorian… Ťažko povedať, on rád mätie fanúšikov pri rozhovoroch…

#3 StrejdaMorty
1.12.2020 | 12:33:37
StrejdaMorty

#2 LMDizajn: po konci mandaloriana to není, spíš se to bere jako souběžná linka s rozdílem pár let.

1.12.2020 | 14:28:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců