Star Wars: Rebels Šance, že se Rex objevil v Epizodě VI, se zvyšují

Šance, že se Rex objevil v Epizodě VI, se zvyšují

Šance, že se Rex objevil v Epizodě VI, se zvyšují

Rex je čistě seriálovou postavou, která se poprvé objevila v animovaném seriálu Clone Wars a poté si probojovala cestu i do Rebels. Díky dalšímu odhalení Davea Filoniho tak existuje velká naděje, že Rex přežije události seriálu, a stane se zatím nepojmenovanou postavou z Epizody VI.


15 0
28.4.2017

Na akci Star Wars Celebration dopřál Dave Filoni fanouškům jeden z návrhů, jak by mohl Rex v jedné z epizod vypadat. Jeho vzhled připomíná postavu, která se mihla v Epizodě VI během bitvy o Endor. Už delší dobu se spekuluje, že Rex přežije události seriálu, a zúčastní se společně s Leiou Organou, Hanem Solem a Chewbaccou finální konfrontace mezi Povstáním a Impériem.

(Rex ve čtvrté řadě vymění brnění. Foto: DisneyXD)


Dave Filoni má tuto teorii rád a již několikrát prohlásil, že by si přál, kdyby nakonec touto postavou byl Rex. Nyní tomu vše nasvědčuje. V jedné z chystajících epizod uvidíme Rexe v brnění, které měli i vojáci na Endoru. Nyní už nikdo nemůže podobnost těchto dvou postav zpochybňovat. V nekanonické verzi se voják na Endoru jmenoval Nik Sant, ale v kanónu jméno ještě nedostal. Doufejme tedy, že to bude Rex.

Kromě Hery Syndully a Choppera by se tak jednalo o třetí postavu, která stoprocentně přežije události čtvrté řady Rebels. Pokud v seriálu postrádáte další dva Rexovy kumpány – Wolffea a Gregora, tak vězte, že i jejich příběh by měl být odvyprávěn. Naposledy jsme je viděli na začátku druhé řady, v průběhu čtvrté sezóny se minimálně ještě jednou objeví.

Diskuze /3

Lex Luthor

Rex je nesmrtelnej. Mohli by nám dát odpověď jak dlouho mohou klony žít.

#2 Blackhand47XD
28.4.2017 | 23:11:04
Blackhand47XD

#1 Lex Luthor: Pokud by po celý život platilo dvakrát urychlené stárnutí, tak i 50 lidských. Rex by měl tak v E6 36 lidských/72 klonských.

webmaster
29.4.2017 | 12:53:08
Wolfinator1

Já si myslel vždy , že mají rychlejší růst do dospělosti ( těch ideálních cca 30–35 na které vypadají ve filmu ) a pak se to nějak zastaví :D a už stárnou normálně :D Wolf a Gregor asi budou nutné ztráty, Ezru asi umřít nenechají i když bych byl za to rád :D , ale pár starých klonů co vybouchne v lodi snad dětičkám vadit nebudou :D

1.5.2017 | 15:18:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás