Switched at Birth
97/100 - 39×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
hrají
Vanessa Marano (Bay Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Constance Marie (Regina Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Gilles Marini (Angelo Sorrento)


Čeká nás devadesátiminutové finále

Čeká nás devadesátiminutové finále

Po roční odmlce se rodinné drama z prostředí neslyšících konečně vrátí na televizní obrazovky. Ode dneška za tři měsíce začíná finální řada a my pro vás máme shrnutí novinek.


4 0
1.11.2016

Switched at Birth se na televizní obrazovky vrátí v úterý večer, 31. ledna 2017. A to po více jak roce. Již se nebude vysílat na ABC Family, ale na nově vzniklé stanici Freeform. Ta chtěla dát prostor svým seriálovým novinkám a seriálu dala na rok sbohem.

Finální řada bude mít 10 plnohodnotných epizod. Sedmá epizoda bude stou epizodou celého seriálu a vrátí se v ní Angelo Sorrento. Samotný závěr série bude trvat 90 minut. Finále by nám mělo nastínit, jakým směrem se budou naše oblíbené postavy ubírat.


V páté řadě se seznámíme s několika novými postavami. Budou mezi nimi studenti Ally (Tristin Mays známá z Upířích deníků) a Luca (Michael Galante známý z Jane the Virgin). Za zmínku stojí i málo známá herečka Valery Ortiz, která bude hrát Noelle, tetující umělkyni, se kterou bude chtít pracovat Bay.

Snad už na nás stanice Freeform nic neušije a seriálu se skutečně dočkáme v oznámeném termínu. Pokud tomu tak bude, počítejte s českými titulkami na našem webu.

Diskuze /2

Maki

Konečně:-)

1.11.2016 | 18:19:37
Orbitka

Angelo by se teda vracet ani nemusel. Jinak mám velkou radost! :-)

redaktor
4.11.2016 | 15:53:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!