Switched at Birth
97/100 - 39×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
hrají
Vanessa Marano (Bay Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Constance Marie (Regina Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Gilles Marini (Angelo Sorrento)


Jak to bude dál se seriálem?

Jak to bude dál se seriálem?

Od doby, co byl seriál obnoven pro pátou sérii, toho moc nového nevíme. Čtvrtá série skončila pořádným cliffhangrem a nová série se natáčí. Bohužel to zatím vypadá, že se nových dílů nedočkáme v lednu nového roku, jak tomu mělo být.


4 0
27.12.2015

Lizzy Weissová, která seriál vytvořila, uveřejnila na Twitteru koncem listopadu fotku se scénářem k první epizodě 5. série – The Call. 4. série skončila nevítaným telefonátem Bay. Obě holky se vydaly do Číny, kde nakonec místo léta strávily 10 měsíců. Jejich spokojený pobyt byl oním telefonátem narušen. Producentka prozradila, že měli milión nápadů na pokračování příběhu. „Všechno bude objasněno. Je toho hodně, o čem budeme vyprávět a vy dostanete odpovědi na své otázky.“

Byl uveřejněn název první epizody, ale bez vysílacího data. Tradičně seriál začíná v lednu, ale zdá se, že v roce 2016 to bude později, jinak bychom už datum dávno znali. Seriálu se znovu dočkáme na stanici ABC Family, která už bude po novém roce přejmenovaná na Freeform.

Kolem čeho se bude děj točit? Co bylo obsahem tajemného telefonátu? To je zatím záhadou, ale nejčastěji se rojí informace, že by se Kennishovi mohli chtít rozvádět. Závěrem 4. série měli finanční i vztahové problémy. Producentka drby nevyvrátila, jen prozradila, že nemáme očekávat zápletku mezi Kathryn a mladým právníkem Craigem. Další domněnky se stáčí k Tobymu, Lily a jejich dítěti s Downovým syndromem, anebo k smrti někoho z rodiny.

Zdroj informací: christianpost.com

Diskuze /4

Packa

Jej, no tak doufám, že to bude co nejdřív. :/ A že to řeknou hodně dopředu. Přemýšlím o (znovu) sledování od začátku. :) A těch 10 měsíců mě dost překvapilo, tak doufám, že to pořádně vysvětlí.

redaktor
27.12.2015 | 13:48:37
Packa

Tak jsem teď našla, že na twitteru psali o dubnu 2016.

https://twitter.com/…391342559235

#3 HermiJ
redaktor
28.12.2015 | 14:35:50
HermiJ

#2 Packa: Já to četla na wikipedii a nechtělo se mi to věřit :( Dík za potvrzení, napíšu o tom v další aktualizaci. Ale hlavně, že Facebook stále odkazuje na to, že se SaB dočkáme již brzy na Freeform.

#4 Packa
webmaster
28.12.2015 | 14:57:11
Packa

#3 HermiJ: Jo, právě na wikipedii jsem to taky našla, tak jsem chtěla potvrzení. :) „Již brzy“ je bohužel univerzální určení času. :(

redaktor
29.12.2015 | 10:30:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!